Cz En

Agility - So

  1. Datum: 17. 09. 2016
  2. Závod: Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-)
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 90.0 s
  7. Délka: 181.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.77 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 075411 Zuzana Pacáková Kind of Crazy Černý faun 0 0 0.0 0.0 35.69 5.07 V V
2 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie 0 0 0.0 0.0 37.48 4.83 V V
3 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 0 0 0.0 0.0 38.06 4.76 V V
4 069714 Eva Linková Abu Alien Life Form 0 0 0.0 0.0 38.53 4.7 V V
5 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 0 0 0.0 0.0 38.74 4.67 V V
6 017213 Hedvika Dvořáková A3Ch Amálka Aura Podbrah 0 0 0.0 0.0 38.78 4.67 V V
7 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight 0 0 0.0 0.0 39.55 4.58 V V
8 004911 Blanka Fričová A3Ch Bella Mia Beryllova krev 0 0 0.0 0.0 40.49 4.47 V V
9 024014 Michaela Sinzogan Elvis Dejvické kvítko 0 0 0.0 0.0 40.6 4.46 V V
10 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 41.04 4.41 V V
11 059513 Jana Ulrichová A3Ch Una Mia Poslední skaut 0 0 0.0 0.0 41.22 4.39 V V
12 022210 Michaela Glossová A3Ch Asset Mojo Runique 0 0 0.0 0.0 42.86 4.22 V V
13 065413 Pavel Henzl A3Ch Jessika 0 0 0.0 0.0 43.75 4.14 V V
14 055812 Michaela Sinzogan A3Ch Earl of Nový krystal 0 0 0.0 0.0 44.12 4.1 V V
15 002112 Iva Nováková Amy 0 0 0.0 0.0 45.61 3.97 V V
16 043508 Daniela Borůvková A3Ch Iris ze Sváškova dvora 0 0 0.0 0.0 47.75 3.79 V V
17 042615 Kateřina Tobiškova Benjamin 0 0 0.46 0.46 48.46 3.74 V V
18 030308 Petra Hamtilová A3Ch Faidra Of Volcano Cotopaxi 0 0 2.92 2.92 50.92 3.55 V V
19 008314 Radomila Schmiedová A3Ch Lizy 0 0 3.06 3.06 51.06 3.54 V V
20 042216 Hedvika Dvořáková Grace Brilliant Bohemia 0 0 3.42 3.42 51.42 3.52 V V
21 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo 1 0 0.0 5.0 37.92 4.77 V V
22 070211 Martina Jírová A3Ch Faroth z Lorienu Moravia 1 0 0.0 5.0 41.98 4.31 V V
23 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan 1 0 0.0 5.0 47.43 3.82 V V
24 059413 Žaneta Klánová Figo 1 0 0.0 5.0 47.8 3.79 V V
25 073815 Dita Hamouzová Isabel 1 0 1.29 6.29 49.29 3.67 VD VD
26 001912 Radomila Schmiedová Barney 0 1 1.61 6.61 49.61 3.65 VD VD
27 037515 Pavla Kofrová Wedra Argus Mapel 0 0 9.35 9.35 57.35 3.16 VD VD
28 067413 Petra Pokorná Missie Little Big Jack 2 0 0.0 10.0 45.54 3.97 VD VD
29 057416 Lucie Procházková Coffee Gold Ria Henria 1 0 9.47 14.47 57.47 3.15 VD VD
30 021115 Pavla Eliášová Andy z Bílé cesty 1 0 12.12 17.12 60.12 3.01 D D
31 004816 Zuzana Sobková Lila 1 0 12.92 17.92 60.92 2.97 D D
32 014113 Walter Vogl Coudy 1 1 7.98 17.98 55.98 3.23 D D
33 023116 Kristýna Opavová Teddy 0 0 24.04 24.04 72.04 2.51 D D
DIS 022310 Michaela Glossová Aimee Gee Runique DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051612 Pavel Henzl A3Ch Adélka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058116 Jana Mikulová Kejssy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049513 Petra Vydrová A3Ch Enya Goldenleon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004712 Jana Mikulová Brinie Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046010 Petra Vaverková A3Ch Easter Elfie Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042112 Helena Pomykaczová Molly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Jana Springer Indiene black von den Hausruck-Shelties DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077615 Jitka Zachová Chilli Glamour Flying Joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060813 Tereza Rulfová Lili DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089115 Petra Pokorná Dancing Debbie z Jeřeně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049511 Julie Wohanková Tricki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS