Cz En

Jumping - So

  1. Datum: 17. 09. 2016
  2. Závod: Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-)
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 170.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.86 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 075411 Zuzana Pacáková Kind of Crazy Černý faun 0 0 0.0 0.0 33.16 5.13 V V
2 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo 0 0 0.0 0.0 33.91 5.01 V V
3 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight 0 0 0.0 0.0 34.07 4.99 V V
4 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 35.42 4.8 V V
5 051612 Pavel Henzl A3Ch Adélka 0 0 0.0 0.0 36.94 4.6 V V
6 070211 Martina Jírová A3Ch Faroth z Lorienu Moravia 0 0 0.0 0.0 37.38 4.55 V V
7 055812 Michaela Sinzogan A3Ch Earl of Nový krystal 0 0 0.0 0.0 38.0 4.47 V V
8 024014 Michaela Sinzogan Elvis Dejvické kvítko 0 0 0.0 0.0 38.43 4.42 V V
9 002112 Iva Nováková Amy 0 0 0.0 0.0 40.13 4.24 V V
10 042615 Kateřina Tobiškova Benjamin 0 0 0.0 0.0 41.83 4.06 V V
11 058116 Jana Mikulová Kejssy 0 0 0.0 0.0 42.45 4.0 V V
12 030308 Petra Hamtilová A3Ch Faidra Of Volcano Cotopaxi 0 0 3.94 3.94 47.94 3.55 V V
13 014113 Walter Vogl Coudy 0 0 4.63 4.63 48.63 3.5 V V
14 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie 1 0 0.0 5.0 32.87 5.17 V V
15 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 0 1 0.0 5.0 37.44 4.54 V V
16 042112 Helena Pomykaczová Molly 0 0 7.07 7.07 51.07 3.33 VD VD
17 057416 Lucie Procházková Coffee Gold Ria Henria 0 0 7.32 7.32 51.32 3.31 VD VD
18 021115 Pavla Eliášová Andy z Bílé cesty 1 0 4.16 9.16 48.16 3.53 VD VD
19 008314 Radomila Schmiedová A3Ch Lizy 0 0 16.42 16.42 60.42 2.81 D D
20 004816 Zuzana Sobková Lila 0 0 16.7 16.7 60.7 2.8 D D
21 001912 Radomila Schmiedová Barney 3 2 5.64 30.64 49.64 3.42 BO BO
DIS 023116 Kristýna Opavová Teddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073815 Dita Hamouzová Isabel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089115 Petra Pokorná Dancing Debbie z Jeřeně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017213 Hedvika Dvořáková A3Ch Amálka Aura Podbrah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Jana Springer Indiene black von den Hausruck-Shelties DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004911 Blanka Fričová A3Ch Bella Mia Beryllova krev DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022310 Michaela Glossová Aimee Gee Runique DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022210 Michaela Glossová A3Ch Asset Mojo Runique DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046010 Petra Vaverková A3Ch Easter Elfie Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004712 Jana Mikulová Brinie Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043508 Daniela Borůvková A3Ch Iris ze Sváškova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069714 Eva Linková Abu Alien Life Form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059513 Jana Ulrichová A3Ch Una Mia Poslední skaut DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059413 Žaneta Klánová Figo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067413 Petra Pokorná Missie Little Big Jack DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042216 Hedvika Dvořáková Grace Brilliant Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037515 Pavla Kofrová Wedra Argus Mapel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065413 Pavel Henzl A3Ch Jessika DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077615 Jitka Zachová Chilli Glamour Flying Joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060813 Tereza Rulfová Lili DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS