Cz En

Agility L

  1. Datum: 17. 09. 2016
  2. Závod: Velké Meziříčí - Bludička cup + MR Bearded collií
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 185.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.11 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 0 0 0.0 0.0 37.1 4.99
2 068511 Michaela Tejčková Doktor Ozzy Malý pasáček 0 0 0.0 0.0 37.24 4.97
3 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice 0 0 0.0 0.0 37.84 4.89
4 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 1 0 0.0 5.0 39.02 4.74
5 060410 Lucie Štiborová Good Friend of Tennant 1 0 0.0 5.0 41.21 4.49
6 055913 Kristýna Matějková Crazy Heart Anarinya 1 0 0.0 5.0 43.52 4.25
7 030710 Jana Němcová A3Ch Hendrix Kiaora 1 0 3.02 8.02 48.02 3.85
8 050613 Milena Černáková Busy Boy Ma-Va 1 0 4.25 9.25 49.25 3.76
9 000316 Olga Havlíčková Azulay Ninuland 1 1 0.0 10.0 35.8 5.17
10 072313 Adéla Havlíčková Amanita Navy Thiwahe 2 1 1.19 16.19 46.19 4.01
11 061311 Štěpánka Vávrová Everett Denhoff Emiel Regis 4 0 5.81 25.81 50.81 3.64
12 042111 Veronika Říhová Doreen z Jasmínových hor 1 2 11.06 26.06 56.06 3.3
13 032111 Pavlína Dohnalová Ciri Emiel Regis 0 1 26.77 31.77 71.77 2.58
14 053614 Josef Žák Cézar 3 0 18.92 33.92 63.92 2.89
15 018613 Jana Krčálová Carthia van Canten Emiel Regis 6 1 12.96 47.96 57.96 3.19
DIS 096915 Pavlína Dohnalová Ida Emean Emiel Regis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016315 Renata Kolomazníková Agris z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076715 Karel Kurc Die Heard Black River DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007815 Lenka Matušková Dorinka Chlupatý hopan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025116 Michaela Tejčková Blue Devil Z Čertovy Kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039915 Michaela Trojanová Dusty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027916 Magdalena Tušerová Ben Free to Run DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008111 Vendula Sklenaříková Quincy Blue Vanilka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035414 Terezie Bečvářová Bárny Modrá pampeliška DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006414 Vladimír Dobrovolný Rex DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072213 Karel Havlíček Ennox Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016414 Lenka Matušková Ela Chlupatý hopan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035515 Jana Němcová Darling Monty Anarinya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071112 Jana Proroková I'Bono Kiaora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021214 Irena Semencová Apple Brown Rebell Represent DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056914 Vendula Sklenaříková Never Say Never Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033011 Hana Frimmelová A3Ch Dante od Suché hory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043613 Alena Kolářová Caffé Latte Old Tapis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021610 Kateřina Pejchalová Jackie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS