Cz En

Agility 1 L

  1. Datum: 24. 09. 2016
  2. Závod: Zdobín - Velká zvičinská
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 183.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.66 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 082515 Eva Linková Ado by Breembark 0 0 0.0 0.0 35.72 5.12
2 081115 Pavel Košek A3Ch Born To Run Czech Fan 0 0 0.0 0.0 35.88 5.1
3 Weronika Kozimor Safari Perfecto Perro 0 0 0.0 0.0 40.15 4.56
4 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat 0 0 0.0 0.0 40.55 4.51
5 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 44.37 4.12
6 092014 Kateřina Pšeničková Ben 0 0 0.0 0.0 47.55 3.85
7 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 1 0 0.0 5.0 36.44 5.02
8 021509 Eliška Ulrychová Agatha Od Betlémské Pastviny 1 0 0.0 5.0 38.79 4.72
9 093414 Eva Neumannová A3Ch Argee Z čertovy kazatelny 0 1 0.0 5.0 42.26 4.33
10 Beata Banaszak Masza Nikki Double Vision FCI 2 0 0.0 10.0 38.14 4.8
11 059213 Petra Zdeňková Blackie Liščí stráň 2 0 0.0 10.0 38.35 4.77
12 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny 2 0 0.0 10.0 39.52 4.63
13 007113 Ludmila Kovářová Max 1 1 0.0 10.0 42.53 4.3
DIS 098415 Blanka Čápová Ain't She Sweet Hardy origin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045816 Kateřina Lustyková Cipísek Jane's dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000116 Lucie Vočadlová Alpha Omega Frui Vita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014212 Martina Potocká Akord Akim Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022616 Jana Samková Ayrin z Jedelských doleček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008916 Michaela Stanovičová Thea ISDS CZ/332069 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009416 Barbora Štouračová Big Foot Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028015 Lucie Kirchnerová Jupiter Jenkee Hafkins DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046813 Martina Pernicová Koudy Janečková DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085411 Alena Pichová Baron z Luční ulice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009615 Alena Šubrtová Ricky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Danuta Woźniak Wega Atisha Nellago DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089909 Eva Linková A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082714 Lucie Vočadlová A3Ch Hiccup From Let's Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030912 Michaela Stanovičová Illinois Rainbowlike Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006212 Jaroslava Juranová Sindy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006816 Jana Bošková Popelka Svěží vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091515 Jana Stupková Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083913 Pavla Svobodová K - Little Jenny Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS