Cz En

Jumping (1)

  1. Datum: 01. 10. 2016
  2. Závod: Havlovice - OPSION 050
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 165.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.13 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 0 0 0.0 0.0 31.41 5.25 V V
2 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 0 0.0 0.0 31.79 5.19 V V
3 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers 0 0 0.0 0.0 34.31 4.81 V V
4 073611 Zuzana Soukupová Carin Czech Imp 0 0 0.0 0.0 34.77 4.75 V V
5 093414 Eva Neumannová A3Ch Argee Z čertovy kazatelny 1 0 0.0 5.0 33.35 4.95 V V
6 030912 Michaela Stanovičová Illinois Rainbowlike Hardy Horde 1 0 0.0 5.0 33.46 4.93 V V
7 001116 Jan Fiala Aiyta Sapanaska 1 0 0.0 5.0 33.66 4.9 V V
8 081115 Pavel Košek A3Ch Born To Run Czech Fan 0 1 0.0 5.0 34.7 4.76 V V
9 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark 0 1 0.0 5.0 37.04 4.45 V V
10 059213 Petra Zdeňková Blackie Liščí stráň 2 0 0.0 10.0 33.67 4.9 VD VD
11 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra 2 0 0.0 10.0 33.91 4.87 VD VD
12 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 0 2 0.0 10.0 35.12 4.7 VD VD
13 057014 Renata Jandová We are together Gasko Prim 2 0 0.0 10.0 35.13 4.7 VD VD
14 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 2 0 0.0 10.0 35.41 4.66 VD VD
15 Alicja Kocowicz Tip - "Tip" 2 0 0.0 10.0 36.07 4.57 VD VD
16 022616 Jana Samková Ayrin z Jedelských doleček 0 2 0.0 10.0 36.34 4.54 VD VD
17 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive 1 1 0.0 10.0 37.4 4.41 VD VD
18 015009 Katarína Soukupová Anna Sub tilia 2 0 0.0 10.0 37.53 4.4 VD VD
19 098415 Blanka Čápová Ain't She Sweet Hardy origin 2 0 0.0 10.0 37.87 4.36 VD VD
20 006212 Jaroslava Juranová Sindy 1 0 5.7 10.7 45.7 3.61 VD VD
21 003012 Lucie Krejčí Arlynn at Tachyon Czech Fan 3 0 0.0 15.0 32.51 5.08 VD VD
22 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka 3 0 0.0 15.0 33.47 4.93 VD VD
23 056713 Adéla Lustyková Reklama Alarm Beskyd 3 0 0.0 15.0 36.76 4.49 VD VD
24 081015 Eva Arnoštová Jack 3 0 7.51 22.51 47.51 3.47 D D
25 042516 Kateřina Provazníková Ussuri Black Grand Calvera 2 2 26.75 46.75 66.75 2.47 BO BO
DIS 090415 Marie Čtvrtečková Bonie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005616 Barbora Štefanová Android Frui Vita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083514 Lucie Bidlová Triss DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Arek Szwedzik Amico - "Amico" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087915 Miloslav Rousek Coney Brillante Estrella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Aleksandra Staszak Hagan Smogorzewska Zagroda - "Hagan" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009416 Barbora Štouračová Big Foot Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Agnieszka Dudek D'IRON MAN Never Neverland - "Toś" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045816 Kateřina Lustyková Cipísek Jane's dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000614 Daniela Malínská Dexter Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015016 Michal Krejčí BC Fran at Tachyon Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071713 Lenka Čerychová Valeri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017211 Jana Manychová Cargo Haliba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088809 Yveta Součková Clever Lady od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014212 Martina Potocká Akord Akim Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007113 Ludmila Kovářová Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008815 Marcela Mrštinová Adonis Brzice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046813 Martina Pernicová Koudy Janečková DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044415 Jiřina Máčková Paige Blue Fatranský sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008916 Michaela Stanovičová Thea ISDS CZ/332069 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010514 Alena Krejčová Eternal Zen Tachyon Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003316 Michal Kotek Duramman Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006816 Jana Bošková Popelka Svěží vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083913 Pavla Svobodová K - Little Jenny Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091515 Jana Stupková Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO