Cz En

Jumping (2)

  1. Datum: 01. 10. 2016
  2. Závod: Havlovice - OPSION 050
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 163.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.08 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark 0 0 0.0 0.0 31.75 5.13 V V
2 001116 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska 0 0 0.0 0.0 32.43 5.03 V V
3 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko 0 0 0.0 0.0 33.65 4.84 V V
4 044415 Jiřina Máčková Paige Blue Fatranský sen 0 0 0.0 0.0 36.37 4.48 V V
5 017211 Jana Manychová Cargo Haliba 0 0 0.0 0.0 38.5 4.23 V V
6 071713 Lenka Čerychová Valeri 0 0 0.0 0.0 39.04 4.18 V V
7 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 1 0 0.0 5.0 31.27 5.21 V V
8 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 1 0 0.0 5.0 31.84 5.12 V V
9 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 1 0 0.0 5.0 32.29 5.05 V V
10 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers 1 0 0.0 5.0 34.92 4.67 V V
11 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat 1 0 0.0 5.0 35.45 4.6 V V
12 087915 Miloslav Rousek Coney Brillante Estrella 1 0 0.0 5.0 35.63 4.57 V V
13 000614 Daniela Malínská Dexter Near Future 1 0 0.0 5.0 36.13 4.51 V V
14 046813 Martina Pernicová Koudy Janečková 0 1 1.21 6.21 41.21 3.96 VD VD
15 007113 Ludmila Kovářová Max 2 0 0.0 10.0 33.17 4.91 VD VD
16 090415 Marie Čtvrtečková Bonie 2 0 0.0 10.0 33.3 4.89 VD VD
17 081015 Eva Arnoštová Jack 2 0 3.87 13.87 43.87 3.72 VD VD
18 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny 3 0 0.0 15.0 32.4 5.03 VD VD
19 059213 Petra Zdeňková Blackie Liščí stráň 2 1 0.0 15.0 34.42 4.74 VD VD
20 Alicja Kocowicz Tip - "Tip" 3 0 0.0 15.0 34.56 4.72 VD VD
21 091515 Jana Stupková Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů 3 0 0.0 15.0 35.75 4.56 VD VD
22 006212 Jaroslava Juranová Sindy 1 1 5.04 15.04 45.04 3.62 VD VD
23 098415 Blanka Čápová Ain't She Sweet Hardy origin 1 2 1.17 16.17 41.17 3.96 D D
24 006816 Jana Bošková Popelka Svěží vítr 2 0 6.49 16.49 46.49 3.51 D D
25 057014 Renata Jandová We are together Gasko Prim 4 0 0.0 20.0 35.75 4.56 D D
DIS 003012 Lucie Krejčí Arlynn at Tachyon Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042516 Kateřina Provazníková Ussuri Black Grand Calvera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045816 Kateřina Lustyková Cipísek Jane's dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008916 Michaela Stanovičová Thea ISDS CZ/332069 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Arek Szwedzik Amico - "Amico" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083913 Pavla Svobodová K - Little Jenny Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009416 Barbora Štouračová Big Foot Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010514 Alena Krejčová Eternal Zen Tachyon Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Agnieszka Dudek D'IRON MAN Never Neverland - "Toś" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003316 Michal Kotek Duramman Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093414 Eva Neumannová A3Ch Argee Z čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030912 Michaela Stanovičová Illinois Rainbowlike Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083514 Lucie Bidlová Triss DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056713 Adéla Lustyková Reklama Alarm Beskyd DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015009 Katarína Soukupová Anna Sub tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014212 Martina Potocká Akord Akim Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081115 Pavel Košek A3Ch Born To Run Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073611 Zuzana Soukupová Carin Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015016 Michal Krejčí BC Fran at Tachyon Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Aleksandra Staszak Hagan Smogorzewska Zagroda - "Hagan" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008815 Marcela Mrštinová Adonis Brzice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022616 Jana Samková Ayrin z Jedelských doleček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088809 Yveta Součková Clever Lady od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005616 Barbora Štefanová Android Frui Vita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO