Cz En

Agility - junioři

  1. Datum: 09. 10. 2016
  2. Závod: Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 54.0 s
  6. Maximální čas: 90.0 s
  7. Délka: 199.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.69 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 0 0 0.0 0.0 42.51 4.68 V V
2 025913 Kateřina Jezberová Icy Frost Hardy Horde 0 0 0.0 0.0 42.83 4.65 V V
3 094114 Eliška Gregorová Amy 0 0 0.0 0.0 43.73 4.55 V V
3 048513 Šárka Navrátilová Avalanche Power Secret Energy 0 0 0.0 0.0 43.73 4.55 V V
5 030515 Monika Kuchařová Bessy 0 0 0.0 0.0 44.26 4.5 V V
6 084412 Jan Černý Batumi The Guardians of Albion 0 0 0.0 0.0 44.32 4.49 V V
7 039410 Magdalena Bradáčová A3Ch Elza Fešák 0 0 0.0 0.0 45.05 4.42 V V
8 019914 Barbora Hoňková Angel Moravia Star 0 0 0.0 0.0 45.11 4.41 V V
9 086512 Nikola Mrvová Sára 0 0 0.0 0.0 45.56 4.37 V V
10 016014 Aneta Kárníková Mia Elegant Nobby Rock 0 0 0.0 0.0 46.6 4.27 V V
11 021216 Tereza Pálová Kyilea Darley Arabian 0 0 0.0 0.0 47.67 4.17 V V
12 067515 Lucie Jirmanová Argo 0 0 0.0 0.0 48.02 4.14 V V
13 091314 Barbora Berešová Buddy 0 0 0.41 0.41 54.41 3.66 V V
14 036314 Karolína Válová Arrow Ace Jessvera 1 0 0.0 5.0 43.12 4.62 V V
15 098815 Barbora Berešová Gaston Z Paleolitu 1 0 0.0 5.0 43.48 4.58 V V
16 011316 Magdalena Bradáčová Asia Dream of Ares 1 0 0.0 5.0 44.64 4.46 V V
17 093214 Darina Mikesková Largo 1 0 0.0 5.0 45.99 4.33 V V
18 059211 Kristýna Hejńáková Cherry Happy Bohemia Alké 0 1 0.0 5.0 47.48 4.19 V V
19 088114 Sára Tkadlecová Alma Zvolský palouček 1 0 0.0 5.0 49.24 4.04 V V
20 028815 Lenka Ztratilová Accer Black Mirabell 0 1 0.0 5.0 52.0 3.83 V V
21 000514 Kristýna Zatloukalová Kookie 1 0 0.0 5.0 53.52 3.72 V V
22 037712 Kristýna Lukešová Keisy 0 1 4.49 9.49 58.49 3.4 VD VD
23 073611 Zuzana Soukupová Carin Czech Imp 2 0 0.0 10.0 41.79 4.76 VD VD
24 048015 Barbora Vlachová Mája 1 1 0.0 10.0 48.58 4.1 VD VD
25 025314 Lenka Ztratilová Mirabell Daraskár 1 1 0.0 10.0 51.55 3.86 VD VD
26 021813 Tereza Šrámková Kory 1 1 0.0 10.0 53.81 3.7 VD VD
27 059313 Markéta Černá Nella 1 2 0.0 15.0 51.9 3.83 VD VD
28 038615 Kateřina Kolářová Thomas 2 2 0.4 20.4 54.4 3.66 D D
29 059112 Zuzana Genderová Able Aimy od Cidliny 1 1 21.03 31.03 75.03 2.65 BO BO
DIS 082714 Lucie Petirová Hiccup From Let's Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073414 Stefan Pavlovič Watson Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038715 Veronika Kyselová Mája DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000116 Lucie Petirová Alpha Omega Frui Vita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049415 Vladimír Novák Diamond Badria´s Darling DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038612 Veronika Zikmundová Dastyn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087115 Karolína Sedláková Casey z Lebedova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072313 Adéla Havlíčková Amanita Navy Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020814 Tereza Svobodová Eireen Devon Exe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082815 Kristýna Faustová Alla Marcía z Údolí květin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051713 Kristýna Faustová Ideal Crazy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068813 Jana Křivková Arrow of Love Amazing Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077515 Hana Kejzlarová Tobi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086513 Adéla Řeholová Amber Sky Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049715 Eliška Košňarová Maya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027914 Hana Kejzlarová Sam DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057614 Eliška Hornofová Frisco-Finn Navi Island DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087715 Kateřina Kolářová Phoenix Night Fury DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068911 Lucie Petirová Europe Bohemia Patrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005714 Martin Jánoš Amazing Phoebe Banataj Wind DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047914 Martin Machala Fine Day Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS