Cz En

Agility S

  1. Datum: 01. 10. 2016
  2. Závod: Louny - O podzimní kvítek
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 51.0 s
  6. Maximální čas: 85.0 s
  7. Délka: 193.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.78 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 046010 Petra Vaverková A3Ch Easter Elfie Koryfej 0 0 0.0 0.0 44.65 4.32
2 039814 Václava Böhmová Ariška 0 0 0.0 0.0 47.54 4.06
3 055308 Václava Böhmová A3Ch Miška 0 0 0.0 0.0 49.44 3.9
4 058614 Renata Michajličenková Kiki 0 0 0.0 0.0 50.44 3.83
5 075912 Václav Borůvka A3Ch Gréta Garbo Drofa 1 0 0.0 5.0 49.15 3.93
6 064713 Blanka Lauterbachová Tina 1 0 3.76 8.76 54.76 3.52
7 085815 Michal Brabec Vilma 0 1 5.14 10.14 56.14 3.44
8 008314 Radomila Schmiedová Lizy 2 0 1.41 11.41 52.41 3.68
9 058116 Jana Mikulová Kejssy 1 0 6.79 11.79 57.79 3.34
10 066611 Alena Podrazká Lucifer od Prachovských skal 0 1 6.96 11.96 57.96 3.33
11 006007 Olga Hábová Kim 0 0 18.0 18.0 69.0 2.8
12 074914 Eva Tyle Lotty Nany Z Usedlosti Újezdec 2 0 8.69 18.69 59.69 3.23
13 004412 Karolína Cibuzarová Eshly 2 0 18.64 28.64 69.64 2.77
14 032208 Marcela Sobotková Tornado Lou Androis 1 2 21.47 36.47 72.47 2.66
15 043307 Blanka Lauterbachová Terry 1 2 22.79 37.79 73.79 2.62
DIS 004816 Zuzana Sobková Lila DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061711 Blanka Komůrková Ubu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075014 Vladimír Tyle Fergie Bezzábran DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028012 Václava Böhmová Amálka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043508 Daniela Borůvková A3Ch Iris ze Sváškova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004911 Blanka Fričová A3Ch Bella Mia Beryllova krev DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025113 Milena Mašková A3Ch Arawen Silver Mysterium DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011916 Klára Brabcová Bublina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004712 Jana Mikulová Brinie Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060114 Milena Mašková Karleec Silver Paradise DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022813 Diana Vyskočilová County Antrim Dandelion Czech DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011816 Martina Brabcová Lucky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065413 Pavel Henzl A3Ch Jessika DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021115 Pavla Eliášová Andy z Bílé cesty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001912 Radomila Schmiedová Barney DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024914 Lucie Zochová A3Ch Adélka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS