Cz En

Jumping S

  1. Datum: 01. 10. 2016
  2. Závod: Louny - O podzimní kvítek
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 39.0 s
  6. Maximální čas: 65.0 s
  7. Délka: 156.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 046010 Petra Vaverková A3Ch Easter Elfie Koryfej 0 0 0.0 0.0 30.89 5.05
2 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 31.3 4.98
3 039814 Václava Böhmová Ariška 0 0 0.0 0.0 34.62 4.51
4 025113 Milena Mašková A3Ch Arawen Silver Mysterium 0 0 0.0 0.0 36.12 4.32
5 008314 Radomila Schmiedová Lizy 0 0 0.0 0.0 37.25 4.19
6 058614 Renata Michajličenková Kiki 0 0 0.0 0.0 37.47 4.16
7 055308 Václava Böhmová A3Ch Miška 0 0 0.0 0.0 38.15 4.09
8 060114 Milena Mašková Karleec Silver Paradise 0 0 0.7 0.7 39.7 3.93
9 066611 Alena Podrazká Lucifer od Prachovských skal 0 0 2.3 2.3 41.3 3.78
10 085815 Michal Brabec Vilma 0 0 4.12 4.12 43.12 3.62
11 024914 Lucie Zochová A3Ch Adélka 1 0 0.0 5.0 32.01 4.87
12 004911 Blanka Fričová A3Ch Bella Mia Beryllova krev 1 0 0.0 5.0 34.61 4.51
13 065413 Pavel Henzl A3Ch Jessika 1 0 0.0 5.0 36.02 4.33
14 001912 Radomila Schmiedová Barney 1 0 0.0 5.0 37.74 4.13
15 058116 Jana Mikulová Kejssy 1 0 0.0 5.0 38.9 4.01
16 043307 Blanka Lauterbachová Terry 0 0 5.05 5.05 44.05 3.54
17 032208 Marcela Sobotková Tornado Lou Androis 1 0 5.41 10.41 44.41 3.51
18 074914 Eva Tyle Lotty Nany Z Usedlosti Újezdec 1 0 7.49 12.49 46.49 3.36
19 043508 Daniela Borůvková A3Ch Iris ze Sváškova dvora 1 0 9.98 14.98 48.98 3.18
20 006007 Olga Hábová Kim 1 0 14.75 19.75 53.75 2.9
21 004412 Karolína Cibuzarová Eshly 0 1 18.13 23.13 57.13 2.73
22 011816 Martina Brabcová Lucky 1 2 11.07 26.07 50.07 3.12
23 011916 Klára Brabcová Bublina 1 2 25.55 40.55 64.55 2.42
DIS 061711 Blanka Komůrková Ubu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028012 Václava Böhmová Amálka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075912 Václav Borůvka A3Ch Gréta Garbo Drofa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022813 Diana Vyskočilová County Antrim Dandelion Czech DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004816 Zuzana Sobková Lila DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064713 Blanka Lauterbachová Tina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004712 Jana Mikulová Brinie Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS