Cz En

JUMPING-L

  1. Datum: 21. 03. 2009
  2. Závod: Jezdecký klub Hradec Králové - OPSION 003
  3. Typ: J
  4. Standardní čas: 36.0 s
  5. Maximální čas: 54.0 s
  6. Délka: 157.0 m
  7. Velikost: L
  8. Počet překážek: 19
  9. Postupová rychlost: 4.36 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 005907 Jana Sasková A3Ch Carrera Rapida Black Chevers 0 0 0.0 0.0 29.97 5.24 V V
2 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 30.04 5.23 V V
3 005407 Michal Kučera Are you ready od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 30.82 5.09 V V
4 037305 Eva Neumannová Bobeš 0 0 0.0 0.0 31.21 5.03 V V
5 036104 Michal Kučera Blackie Foxy Fox 0 0 0.0 0.0 31.23 5.03 V V
6 014009 Martina Konečná Dost Dobrá Nirreterrit 0 0 0.0 0.0 31.44 4.99 V V
7 056508 Antonín Diviš Béďa Od Zlatonosné Říčky 0 0 0.0 0.0 31.57 4.97 V V
8 005505 Roman Linka Ioric Deabei 0 0 0.0 0.0 31.97 4.91 V V
9 028204 Barbora Štouračová A3Ch Fanny Miveko 0 0 0.0 0.0 32.29 4.86 V V
10 009105 David Merta Simir 0 0 0.65 0.65 36.65 4.28 V V
11 002009 Martina Černá Zlaťák 0 0 1.21 1.21 37.21 4.22 V V
12 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin 1 0 0.0 5.0 30.89 5.08 V V
13 037007 Martina Wasserbauerová Henessie Cage Fitmin 1 0 0.0 5.0 31.04 5.06 V V
14 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin 1 0 0.0 5.0 31.85 4.93 V V
15 038605 Antonín Diviš A3Ch Ash Tachyon 0 1 0.0 5.0 32.68 4.8 V V
16 022605 Eva Linková A3Ch Ash Trace Unique Forever 1 0 0.0 5.0 34.0 4.62 V V
17 016706 František Horák Amy z Paleolitu 0 1 0.0 5.0 34.06 4.61 V V
18 037405 Kateřina Provazníková Honey Foxy Fox 1 0 0.0 5.0 34.24 4.59 V V
19 013906 Eva Jindrová Banji Star z Ranče Montara 1 0 0.0 5.0 35.43 4.43 V V
20 009404 Petra Nováková Frado Geronimo Elbigi 0 0 7.98 7.98 43.98 3.57 VD VD
21 016508 Šárka Knížetová Carry Ball Hardy Horde 0 1 3.3 8.3 39.3 3.99 VD VD
22 040007 Roman Linka Aaron Čiko Bashmar 1 1 0.0 10.0 34.16 4.6 VD VD
23 030805 Zuzana Tvrzníková Tesa 1 0 5.11 10.11 41.11 3.82 VD VD
24 025607 Martina Miková Brita 1 0 7.19 12.19 43.19 3.64 VD VD
25 028604 Eliška Ulrychová Elis Blue Foxy Fox 1 2 2.44 17.44 38.44 4.08 D D
26 162403 Věra Bařinková Berry z Plotišského vršku 0 1 12.99 17.99 48.99 3.2 D D
DIS 007908 Eva Michálková Anabella ze Škvárovny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015109 Pavlína Marková Thimm Gymor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030708 Veronika Chadimová Wiky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005009 Martina Miková Haidy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056208 Eva Neumannová Bendjoy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006709 Klára Manychová Banny Norje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012809 Anna Janská Come Back Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021509 Eliška Ulrychová Agatha Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006005 Eva Chmelíková Flash Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010208 Kateřina Zamarská Dynamica Svěží vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001405 Petra Haspeklová Abigaul Spark's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031208 Jana Jeřábková Jara Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 177100 Eliška Drahokoupilová Jig Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004907 Jolana Dvořáčková Hadrián od Emy Destinové DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003307 Kateřina Pošmourná Diana z Kovárny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017706 Ivana Růžičková A3Ch Escape Krásná louka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS