Cz En

Agility Ne L

  1. Datum: 30. 10. 2016
  2. Závod: Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2016
  3. Rozhodčí: Kirik, Ivana (SI)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 66.0 s
  7. Délka: 167.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.8 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 0 0 0.0 0.0 33.08 5.05
2 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore 0 0 0.0 0.0 34.7 4.81
3 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka 0 0 0.0 0.0 34.76 4.8
4 019515 Natálie Kopperová Arletta Baar Sorrel Vixen 0 0 0.0 0.0 36.19 4.61
5 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara 0 0 0.0 0.0 37.43 4.46
6 061113 Kateřina Džumanová Asia Džuka 0 0 0.0 0.0 38.79 4.31
7 043610 Barbora Zelinková A3Ch Kyra 0 0 0.0 0.0 43.54 3.84
8 037010 Carlo Magnoli Edge Des Plaines Du Minervois 1 0 0.0 5.0 33.26 5.02
9 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 1 0 0.0 5.0 34.86 4.79
10 044612 Sandra Mikscheová A3Ch Dorotka 1 0 0.0 5.0 36.36 4.59
11 050712 Kateřina Glogarová Jimina Alta Escuela 1 0 0.0 5.0 37.4 4.47
12 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 2 0 0.0 10.0 32.87 5.08
13 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec 1 1 0.0 10.0 35.93 4.65
14 078609 Natálie Kopperová Chita Durnitor 1 1 0.0 10.0 37.83 4.41
15 093315 Eva Panáčová Cherry Cikánská baronka 2 0 1.71 11.71 45.71 3.65
16 068516 Eliška Dolníčková Amnesty International World of Matrix 2 1 0.0 15.0 42.08 3.97
17 060311 Eva Panáčová Amazon Annie Devil of Highland 1 2 0.05 15.05 44.05 3.79
18 035009 Kateřina Džumanová Aldora Šumící křídla 4 0 0.0 20.0 41.3 4.04
19 061615 Vendula Jarošová Wakita Anubis the Second 3 1 0.0 20.0 43.73 3.82
DIS 036214 Vilém Čekajle Castro Fidel Štíhlouš DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077115 Aleš Němec Bolt Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Klemen Pugelj Sky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020714 Veronika Urbášková DukiSoutajansolmu AquaFox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067811 Miroslava Brücknerová Pepina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036912 Eva Mikurdová Almighty Argita Devill of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078615 Klára Stuchlíková Kofu Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021316 Lucie Lapišová Adrenalin Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026915 Markéta Urbášková Ad Astra Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021016 Gabriela Václavíková Amoletka Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082711 Ivana Ondrušová Cardif Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051116 Marcel Funiok Boumba Bek Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003016 Sandra Mikscheová Hot Pink From Let´s Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011715 Alice Drábková Elianne Balpoa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027615 Barbora Zelinková Dreamer Niss Briesberi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033615 Dominika Wawrzyková Berry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060713 Miroslav Voříšek Curt Artic shine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025610 Ivana Ondrušová Ema DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Sandi Petač Shark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057608 Magdaléna Jirkovská Noisy Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Sara Pugelj Onix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062914 Lucie Rutarová Aerin Vírský blesk DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS