Cz En

Czech Imp Jump Small

  1. Datum: 05. 11. 2016
  2. Závod: Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 24.0 s
  6. Maximální čas: 40.0 s
  7. Délka: 96.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 12
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 060512 Lucie Krauskopfová A3Ch Cessy Ritakim 0 0 0.0 0.0 18.26 5.26 V V
2 084014 Daniel Pešek Coraline Zapa Moravia 0 0 0.0 0.0 19.39 4.95 V V
3 080514 Kateřina Štefečková Baileys London's Brandy 0 0 0.0 0.0 19.49 4.93 V V
4 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie 0 0 0.0 0.0 19.6 4.9 V V
5 021916 Denisa Sommerová Beloved Bumblebee Alien Life Form 0 0 0.0 0.0 20.01 4.8 V V
6 064913 Jana Fuksová Ysmen Allen Šedý vévoda 0 0 0.0 0.0 20.08 4.78 V V
7 099015 Barbora Halotová Olivia Jessie Manepo Ideál 0 0 0.0 0.0 20.28 4.73 V V
8 078213 Martina Slabová Kalliope Daruspex Paleur 0 0 0.0 0.0 20.52 4.68 V V
9 064312 Jitka Klozová A3Ch Incredible Joy Yrtep 0 0 0.0 0.0 20.96 4.58 V V
10 000014 Radka Podmolová A3Ch Cat Elis Vrabčí hnízdo 0 0 0.0 0.0 21.82 4.4 V V
11 033911 Andrea Dvořáková A3Ch Samuel 0 0 0.0 0.0 21.95 4.37 V V
12 057010 Edita Sedláčková Bessi 0 0 0.0 0.0 22.4 4.29 V V
13 018011 Jana Blažková Ťapka 0 0 0.0 0.0 22.49 4.27 V V
14 086314 Martina Boháčová Idylle of the moon du triskell des Cornouailles 0 0 0.0 0.0 22.7 4.23 V V
15 069115 Zuzana Řimnáčová Fawkes 0 0 0.0 0.0 23.01 4.17 V V
16 017307 Jana Fuksová A3Ch Agilee od Křížovské kaple 0 0 0.0 0.0 23.85 4.03 V V
17 040614 Pavlína Seyfriedová Afrodité Bela z Letné 0 0 2.0 1.6 25.6 3.75 V V
18 050113 Edita Sedláčková Darssi 0 0 3.0 3.21 27.21 3.53 V V
19 056809 Lucie Točeková JUSSI 0 0 3.0 3.38 27.38 3.51 V V
20 075411 Zuzana Pacáková Kind of Crazy Černý faun 0 1 0.0 5.0 21.37 4.49 V V
21 001414 Milena Vrbová Black Daffodil Zapa Moravia 0 1 6.0 10.6 29.6 3.24 VD VD
22 044316 Karolína Válová Ultra Sonic Perle du Sahel 1 0 11.0 16.12 35.12 2.73 D D
DIS 081016 Karel Kurc I-Sarah Top Narcis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002207 Milena Vrbová A3Ch Bonnie Fleur Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066216 Tereza Vacíková Baracuda Pes do kapsy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000616 Radka Podmolová Harmonie Live Divoky sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019714 Lucie Točeková Big Boss of Kengi ´s Home Kengi´s Home DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 093615 Andrea Dvořáková Filomenne Bellis Minor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072415 Pavla Marková Eliška - Arella Jikalu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035412 Dana Humpolcová A3Ch Etera Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS