Cz En

Jumping 2 Small

  1. Datum: 05. 11. 2016
  2. Závod: Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 37.0 s
  6. Maximální čas: 74.0 s
  7. Délka: 148.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 060512 Lucie Krauskopfová A3Ch Cessy Ritakim 0 0 0.0 0.0 28.72 5.15 V V
2 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie 0 0 0.0 0.0 30.47 4.86 V V
3 075411 Zuzana Pacáková Kind of Crazy Černý faun 0 0 0.0 0.0 30.75 4.81 V V
3 064312 Jitka Klozová A3Ch Incredible Joy Yrtep 0 0 0.0 0.0 30.75 4.81 V V
4 078213 Martina Slabová A3Ch Kalliope Daruspex Paleur 0 0 0.0 0.0 32.24 4.59 V V
5 017307 Jana Fuksová A3Ch Agilee od Křížovské kaple 0 0 0.0 0.0 35.29 4.19 V V
6 057010 Edita Sedláčková Bessi 0 0 0.0 0.0 35.78 4.14 V V
7 056809 Lucie Točeková JUSSI 0 0 5.0 4.73 41.73 3.55 V V
8 084014 Daniel Pešek Coraline Zapa Moravia 1 0 0.0 5.0 30.15 4.91 V V
9 035412 Dana Humpolcová A3Ch Etera Dai Muratori 0 1 0.0 5.0 30.65 4.83 V V
10 001414 Milena Vrbová Black Daffodil Zapa Moravia 0 1 0.0 5.0 36.04 4.11 V V
11 069115 Zuzana Řimnáčová Fawkes 1 0 0.0 5.0 36.29 4.08 V V
12 044316 Karolína Válová Ultra Sonic Perle du Sahel 0 0 9.0 8.58 45.58 3.25 VD VD
13 081016 Karel Kurc I-Sarah Top Narcis 1 0 5.0 9.92 41.92 3.53 VD VD
14 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo 1 1 0.0 10.0 32.39 4.57 VD VD
15 093615 Andrea Dvořáková A3Ch Filomenne Bellis Minor 0 2 6.0 15.74 42.74 3.46 VD VD
16 066216 Tereza Vacíková Baracuda Pes do kapsy 1 2 18.0 32.62 54.62 2.71 BO BO
DIS 002207 Milena Vrbová A3Ch Bonnie Fleur Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080514 Kateřina Štefečková Baileys London's Brandy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000014 Radka Podmolová A3Ch Cat Elis Vrabčí hnízdo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050113 Edita Sedláčková Darssi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000616 Radka Podmolová Harmonie Live Divoký sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033911 Andrea Dvořáková A3Ch Samuel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018011 Jana Blažková Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086314 Martina Boháčová Idylle of the moon du triskell des Cornouailles DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021916 Denisa Sommerová Beloved Bumblebee Alien Life Form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040614 Pavlína Seyfriedová Afrodité Bela z Letné DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019714 Lucie Točeková Big Boss of Kengi ´s Home Kengi´s Home DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072415 Pavla Marková A3Ch Eliška - Arella Jikalu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 099015 Barbora Halotová Olivia Jessie Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064913 Jana Fuksová Ysmen Allen Šedý vévoda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS