Cz En

Agility I SH

  1. Datum: 20. 11. 2016
  2. Závod: Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, Cocker Cup
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 55.0 s
  6. Maximální čas: 94.0 s
  7. Délka: 198.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.6 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 087214 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále 0 0 0.0 0.0 39.15 5.06 V V
2 086114 Eliška Kaletová Need for Speed Koryfej 0 0 0.0 0.0 39.68 4.99 V V
3 062714 Ivo Tesař A3Ch Amigo Sweet tiger 0 0 0.0 0.0 44.86 4.41 V V
4 054411 Eva Vostřáková A3Ch As You Like It of Youwentis 0 0 0.0 0.0 45.79 4.32 V V
5 055414 Jana Kelnarová Alcarmo Eriien 0 0 0.0 0.0 46.21 4.28 V V
6 042807 Martina Jírová A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů 1 0 0.0 5.0 43.97 4.5 V V
7 090614 Eva Vostřáková A3Ch Finn Black Modrá Odysea 0 1 0.0 5.0 44.37 4.46 V V
8 067912 Marie - Anna Kociánová Aida Bonsai She-Kra 1 0 0.0 5.0 44.66 4.43 V V
9 023114 Pavlína Wlochová Abby Gayl od Přelické zvonice 1 0 0.0 5.0 45.68 4.33 V V
10 051210 Gabriela Hroteková Elen Diel Koryfej 0 1 0.0 5.0 46.14 4.29 V V
11 029609 Magda Zajacová Beware Devilkin Tantum Auri 1 0 0.0 5.0 46.35 4.27 V V
12 010715 Denisa Kopicová Damian z Lomu ve skále 0 1 0.0 5.0 47.41 4.18 V V
13 092415 Kristýna Matrasová New Nova Fort Fox 0 1 0.0 5.0 49.41 4.01 V V
14 000114 Veronika Polášková E.T. Tantum Auri 0 1 0.0 5.0 51.86 3.82 V V
15 030116 Michaela Hobzová Oudie See Koryfej 0 1 0.0 5.0 54.2 3.65 V V
16 036210 Markéta Sedláčková A3Ch Dupity Hupity Koryfej 1 1 0.0 10.0 50.36 3.93 VD VD
17 026515 Martin Bodeček Blue Boy Mondeo 2 1 0.0 15.0 49.74 3.98 VD VD
DIS 040815 Michaela Chudobová Just for Love Bonny Dux DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020815 Jana Kalafusová A3Ch Blade z Labského ostrova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002015 Magda Zajacová Ares z Faustovy zahrádky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088715 Martina Podzimková Charlotta Otvovická skála DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052016 Jitka Lanšperková Sky Blue ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041916 Alena Rudigerová Sunshine Lenfir DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075515 Lenka Kohoutková Dotty Dream Harisson DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061814 Gabriela Ředinová U´re So Beautiful Heřmanův Dvůr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003011 Miroslav Prokop Baqunisile Modrá odysea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030216 Klára Marešová Monty Z Josefovské pevnosti DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002911 Věra Molcarová Bodie z Otvovické skály DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033515 Klára Velíková Coffee Black Majlia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080315 Martina Sigmundová Atomic Bomberman Belfie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041516 Michaela Burdová Ikar Blau z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO