Cz En

Jumping I SH

  1. Datum: 20. 11. 2016
  2. Závod: Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, Cocker Cup
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 72.0 s
  7. Délka: 176.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.83 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 020815 Jana Kalafusová A3Ch Blade z Labského ostrova 0 0 0.0 0.0 34.4 5.12 V V
2 086114 Eliška Kaletová Need for Speed Koryfej 0 0 0.0 0.0 34.78 5.06 V V
3 087214 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále 0 0 0.0 0.0 34.88 5.05 V V
4 067912 Marie - Anna Kociánová Aida Bonsai She-Kra 0 0 0.0 0.0 38.6 4.56 V V
5 002015 Magda Zajacová Ares z Faustovy zahrádky 0 0 0.0 0.0 41.13 4.28 V V
6 061814 Gabriela Ředinová U´re So Beautiful Heřmanův Dvůr 0 0 0.0 0.0 41.86 4.2 V V
7 033515 Klára Velíková Coffee Black Majlia 0 0 0.0 0.0 43.07 4.09 V V
8 002911 Věra Molcarová Bodie z Otvovické skály 0 0 0.0 0.0 44.95 3.92 V V
9 036210 Markéta Sedláčková A3Ch Dupity Hupity Koryfej 0 1 0.0 5.0 41.32 4.26 V V
10 010715 Denisa Kopicová Damian z Lomu ve skále 0 1 0.0 5.0 41.37 4.25 V V
11 041916 Alena Rudigerová Sunshine Lenfir 0 1 0.0 5.0 41.46 4.25 V V
12 026515 Martin Bodeček Blue Boy Mondeo 0 1 0.0 5.0 42.81 4.11 V V
13 023114 Pavlína Wlochová Abby Gayl od Přelické zvonice 0 1 0.0 5.0 43.81 4.02 V V
14 088715 Martina Podzimková Charlotta Otvovická skála 0 1 1.3 6.3 47.3 3.72 VD VD
DIS 080315 Martina Sigmundová Atomic Bomberman Belfie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055414 Jana Kelnarová Alcarmo Eriien DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054411 Eva Vostřáková A3Ch As You Like It of Youwentis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003011 Miroslav Prokop Baqunisile Modrá odysea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041516 Michaela Burdová Ikar Blau z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029609 Magda Zajacová Beware Devilkin Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062714 Ivo Tesař A3Ch Amigo Sweet tiger DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040815 Michaela Chudobová Just for Love Bonny Dux DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075515 Lenka Kohoutková Dotty Dream Harisson DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030116 Michaela Hobzová Oudie See Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030216 Klára Marešová Monty Z Josefovské pevnosti DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092415 Kristýna Matrasová New Nova Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051210 Gabriela Hroteková Elen Diel Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090614 Eva Vostřáková A3Ch Finn Black Modrá Odysea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042807 Martina Jírová A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000114 Veronika Polášková E.T. Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052016 Jitka Lanšperková Sky Blue ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO