Cz En

Jumping 2 Large

  1. Datum: 03. 12. 2016
  2. Závod: Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 34.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 152.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.47 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 0 0 0.0 0.0 29.7 5.12 V V
2 013211 Jana Sasková A3Ch Baby Czech Imp 0 0 0.0 0.0 30.91 4.92 V V
3 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka 0 0 0.0 0.0 31.7 4.79 V V
4 034810 Dana Beitlová A3Ch Angua Valkar 0 0 0.0 0.0 33.78 4.5 V V
5 005615 Jaroslav Šafařík Credit to Diandra 0 0 0.0 0.06 34.06 4.46 V V
6 083614 Petra Hamšíková Free Czech Imp 1 0 0.0 5.0 28.31 5.37 V V
7 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice 1 0 0.0 5.0 28.89 5.26 V V
8 000115 Lenka Řezníčková I Believe I Can Fly 1 0 0.0 5.0 29.82 5.1 V V
9 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy 1 0 0.0 5.0 30.91 4.92 V V
10 098815 Barbora Berešová Gaston Z Paleolitu 0 1 0.0 5.0 31.99 4.75 V V
11 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka 1 0 0.0 5.0 32.26 4.71 V V
12 021710 Kamila Pilnáčková Jenny 1 0 1.0 5.98 34.98 4.35 V V
13 084012 Michal Vokrouhlík Blue Rocket z Ohromujícího světa 2 0 0.0 10.0 29.47 5.16 VD VD
14 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar 1 1 0.0 10.0 32.47 4.68 VD VD
15 021216 Tereza Pálová Kyilea Darley Arabian 1 1 1.0 10.8 34.8 4.37 VD VD
16 035414 Terezie Bečvářová Bárny Modrá pampeliška 0 1 8.0 12.58 41.58 3.66 VD VD
17 014314 Olga Bazalová Odin Happy Bohemia Alké 2 1 0.0 15.0 31.98 4.75 VD VD
18 068916 Tereza Pálová Czech Novterpod 2 1 2.0 17.03 36.03 4.22 D D
19 063812 Ivana Vošahlíková Angie 2 1 3.0 17.78 36.78 4.13 D D
20 092212 Tereza Šímová ÁDA ISDS CZ/314599 1 1 11.0 20.95 44.95 3.38 D D
DIS 059415 Veronika Grešáková Ambiente DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064615 Jan Kadlec Bonus Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069615 Soňa Hendrychová Dora Allegro Assai DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031916 Monika Bystrianská Donnafugata Angheli Z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035513 Kristýna Bláhová Rozárka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058615 Monika Hrdinová Arya Beneficium Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036314 Karolína Válová Arrow Ace Jessvera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000715 Kamila Pilnáčková Fram Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005509 Romana Hanousková František Superpes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021511 Jan Kadlec Granada Chocolate Frances DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083514 Lucie Bidlová Triss DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015012 Klára Jůdová Buddy Gold Premio DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000716 Aneta Vozábová Ayta Krayta Ze Zvolské chaloupky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051111 Irena Kadlecová By the Request Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002114 Ivana Vošahlíková A3Ch Ozzy Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076715 Karel Kurc Die Heard Black River DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074616 Aneta Růžičková Bára DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086509 Iva Rácová Eager Eagle Nice of you to Come Bye DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067115 Dagmar Stehlíková Action Abigale Lucky Aussies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071515 Dominika Kohoutová According To Wish Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052315 Jana Sasková Adora Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023616 Martin Jánoš Edward the Vampire Banataj Wind DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049816 Ivana Vošahlíková Aerosmith Happy Javelai DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 092315 Tomáš Tvrz Becky od Libota DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060812 Kamila Pilnáčková Della Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000916 Tomáš Huml Geezer Z paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049216 Kamila Sedláčková Gee z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012615 Nikola Kubů Neyo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005914 Kristýna Jelínková Offroad Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055410 Lucie Kosánová Chelsea of Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090215 Jana Haberzettlová Ainii Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032016 Lucie Růžičková Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013816 Lucie Miláčková Kinder Floyd Darley Arabian DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053011 Jaroslava Trojánková Viking z Úplňku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011715 Alice Drábková Elianne Balpoa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS