Cz En

Jumping 2 Small

  1. Datum: 03. 12. 2016
  2. Závod: Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 36.0 s
  6. Maximální čas: 72.0 s
  7. Délka: 144.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 060512 Lucie Krauskopfová A3Ch Cessy Ritakim 0 0 0.0 0.0 28.37 5.08 V V
2 084014 Daniel Pešek Coraline Zapa Moravia 0 0 0.0 0.0 30.3 4.75 V V
3 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie 0 0 0.0 0.0 31.05 4.64 V V
4 075411 Zuzana Pacáková Kind of Crazy Černý faun 0 0 0.0 0.0 31.38 4.59 V V
5 064312 Jitka Klozová A3Ch Incredible Joy Yrtep 0 0 0.0 0.0 31.63 4.55 V V
6 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo 0 0 0.0 0.0 32.11 4.48 V V
7 001414 Milena Vrbová Black Daffodil Zapa Moravia 0 0 0.0 0.0 32.32 4.46 V V
8 099015 Barbora Halotová Olivia Jessie Manepo Ideál 0 0 0.0 0.0 32.54 4.43 V V
9 080514 Kateřina Štefečková Baileys London's Brandy 0 0 0.0 0.0 32.74 4.4 V V
10 055715 Nora Hančariková Sally 0 0 0.0 0.0 33.61 4.28 V V
11 093615 Andrea Dvořáková Filomenne Bellis Minor 0 0 0.0 0.0 34.19 4.21 V V
12 064913 Jana Fuksová Ysmen Allen Šedý vévoda 0 0 0.0 0.0 34.2 4.21 V V
13 017307 Jana Fuksová A3Ch Agilee od Křížovské kaple 0 0 0.0 0.0 35.27 4.08 V V
14 069115 Zuzana Řimnáčová Fawkes 0 0 0.0 0.05 36.05 3.99 V V
15 044012 Dominik Machotka A3Ch Cheery Cinderella's Ranch 0 0 0.0 0.28 36.28 3.97 V V
16 033911 Andrea Dvořáková A3Ch Samuel 0 0 0.0 0.3 36.3 3.97 V V
17 002207 Milena Vrbová A3Ch Bonnie Fleur Elita Triumphans 1 0 0.0 5.0 33.53 4.29 V V
18 044316 Karolína Válová Ultra Sonic Perle du Sahel 0 0 9.0 9.34 45.34 3.18 VD VD
19 073315 Martina Kučerová Ursula Grey Astronaut 0 1 6.0 10.63 41.63 3.46 VD VD
DIS 047307 Lenka Fuksová I-Sarah Top Narcis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054815 Alena Zbožínková Favorit Falko Killers Hole DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021515 Zdeňka Váchová Sammy White King z Anacapri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018011 Jana Blažková Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086314 Martina Boháčová Idylle of the moon du triskell des Cornouailles DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021916 Denisa Sommerová Beloved Bumblebee Alien Life Form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045215 Petra Vejtrubová Rhapsody Rhyme Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048116 Alena Raeva Xplosive Power z Dixie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036916 Alena Raeva Irpolend Lancaster DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043508 Daniela Borůvková A3Ch Iris ze Sváškova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066016 Lucie Frčková Lukáš DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS