Cz En

1. zkouška LA2

  1. Datum: 11. 12. 2016
  2. Závod: Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo
  3. Rozhodčí: Pupík, Petr (CZ)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 65.0 s
  7. Délka: 160.0 m
  8. Kategorie: A2
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 19
  11. Postupová rychlost: 3.9 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 078615 Klára Stuchlíková Kofu Deabei 0 0 0.0 0.0 36.35 4.4 V V
2 086512 Nikola Mrvová Sára 0 0 0.0 0.0 36.85 4.34 V V
3 044615 Sabina Göckertová Bree 0 0 0.0 0.0 37.28 4.29 V V
4 059313 Markéta Černá Nella 1 0 0.0 5.0 38.7 4.13 V V
5 037015 Ivana Fuksová Beimi Blue Kuky Borderhaste 1 0 0.0 5.0 39.83 4.02 V V
6 057614 Eliška Hornofová Frisco-Finn Navi Island 0 1 1.64 6.64 42.64 3.75 VD VD
7 088114 Sára Tkadlecová Alma Zvolský palouček 0 1 2.47 7.47 43.47 3.68 VD VD
8 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel 2 0 0.0 10.0 32.31 4.95 VD VD
9 036215 Hana Koníčková Dangerous Beauty Plush Berry 2 0 0.0 10.0 34.26 4.67 VD VD
10 092814 Eliška Tejkalová Bria Love from Tatras 1 1 0.0 10.0 39.79 4.02 VD VD
11 035414 Terezie Bečvářová Bárny Modrá pampeliška 2 0 2.21 12.21 43.21 3.7 VD VD
12 096414 Barbora Melichová Alter Ego Breembark 3 0 0.0 15.0 33.25 4.81 VD VD
13 007412 Pavlína Zitová Bad Boy from Yvrea horse farm 3 0 0.0 15.0 39.17 4.08 VD VD
14 014415 Eva Roušalová Serena Perfecto Perro 0 1 10.1 15.1 51.1 3.13 VD VD
15 041712 Hana Šlezarová Iris 0 1 11.14 16.14 52.14 3.07 D D
16 091115 Adéla Kobzová A3Ch Dermont Jack Temný onyx 1 2 5.01 20.01 46.01 3.48 D D
17 047015 Šárka Čapková Agatha Christie Schay County 4 1 0.0 25.0 38.77 4.13 D D
DIS 091712 Nikola Baborovská Cyrus Hamyfa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037415 Jana Bauerová Elijah The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082815 Kristýna Faustová Alla Marcía z Údolí květin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069614 Tereza Killichová Feebee z Tau'ri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035515 Jana Němcová A3Ch Darling Monty Anarinya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015815 Lenka Nováčková Comttesa Od Dupíků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071012 Zuzana Novotná Aqua Limpia Locolindo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086513 Adéla Řeholová Amber Sky Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048015 Barbora Vlachová Mája DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055310 Martina Jírová A3Ch Dag Valiant Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088014 Natálie Šišovská Ideal Crazy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO