Cz En

Jumping I. L

  1. Datum: 11. 12. 2016
  2. Závod: Ratenice - Ratenické jumpy
  3. Rozhodčí: Maroušková, Jitka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 30.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 110.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 15
  10. Postupová rychlost: 3.67 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 0 0 0.0 0.0 23.79 4.62
2 082714 Lucie Petirová Hiccup From Let's Border 0 0 0.0 0.0 25.73 4.28
3 051111 Irena Kadlecová By the Request Diandra 0 0 0.0 0.0 26.75 4.11
4 062413 Hana Vaníčková Henkie Z Boršova 0 0 0.0 0.0 27.04 4.07
5 007113 Ludmila Kovářová Max 0 0 0.0 0.0 27.48 4.0
6 020714 Veronika Urbášková DukiSoutajansolmu AquaFox 0 0 0.3 0.3 30.3 3.63
7 057708 Aneta Grygarová A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 26.04 4.22
8 002713 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 26.14 4.21
9 059213 Petra Zdeňková Blackie Liščí stráň 1 0 0.0 5.0 26.54 4.14
10 076413 Jitka Slánská Etologia Czech Imp 1 0 0.0 5.0 26.6 4.14
11 093414 Eva Neumannová Argee Z čertovy kazatelny 0 1 0.0 5.0 29.36 3.75
12 053913 Zdeňka Šafaříková Credit to Diandra 1 0 0.6 5.6 30.6 3.59
13 067415 Šárka Urbanová Rosie 1 0 1.36 6.36 31.36 3.51
14 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive 2 0 0.0 10.0 25.81 4.26
15 015709 Šárka Urbanová A3Ch Terri 1 1 0.0 10.0 27.84 3.95
16 003813 Hana Kašpárková Ador The Guardians of Albion 2 0 3.67 13.67 33.67 3.27
17 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří 2 2 7.63 27.63 37.63 2.92
DIS 005616 Barbora Štefanová Android Frui Vita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008712 Šárka Hanzálková Delfík Strakatý samet DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020015 Václav Hejcman Bandita Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058615 Monika Hrdinová Arya Beneficium Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064615 Jan Kadlec Bonus Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021216 Tereza Pálová Kyilea Darley Arabian DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085411 Alena Pichová Baron z Luční ulice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080316 Veronika Urbášková Ad Astra Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021511 Jan Kadlec Granada Chocolate Frances DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020416 Veronika Huková Jamie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000915 Jitka Slánská Flash Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051416 Martina Hodková Delilah Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090715 Hana Kašpárková Phoebe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060616 Andrea Kroupová Julinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 092714 Renata Křenová Satti DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037615 Eliška Němečková Aktiv Bohemia Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000116 Lucie Petirová Alpha Omega Frui Vita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086614 Ludmila Urbášková Dashka Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056816 Petra Vejdovská Cedra Nesarri-Gala DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074611 Martina Hodková Tiffany Diandra Rockin K's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068916 Tereza Pálová Czech Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052212 Eva Uhrová Best Bone Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063515 Dana Žáková Armis z Ranče pod Jeřábem DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072513 Nella Semecká Cara Melca Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 100515 Zuzana Kadeřábková Barbarella Regina Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS