Cz En

Jumping II. L

  1. Datum: 11. 12. 2016
  2. Závod: Ratenice - Ratenické jumpy
  3. Rozhodčí: Maroušková, Jitka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 65.0 s
  7. Délka: 143.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.76 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 082714 Lucie Petirová Hiccup From Let's Border 0 0 0.0 0.0 28.47 5.02
2 007113 Ludmila Kovářová Max 0 0 0.0 0.0 29.06 4.92
3 020015 Václav Hejcman Bandita Czech Black 0 0 0.0 0.0 29.77 4.8
4 059213 Petra Zdeňková Blackie Liščí stráň 0 0 0.0 0.0 30.35 4.71
5 057708 Aneta Grygarová A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 32.07 4.46
6 067415 Šárka Urbanová Rosie 0 0 0.0 0.0 34.09 4.19
7 063515 Dana Žáková Armis z Ranče pod Jeřábem 0 0 0.0 0.0 36.26 3.94
8 085411 Alena Pichová Baron z Luční ulice 0 0 4.87 4.87 42.87 3.34
9 058615 Monika Hrdinová Arya Beneficium Wäka 1 0 0.0 5.0 28.52 5.01
10 072513 Nella Semecká Cara Melca Koryfej 1 0 0.0 5.0 30.37 4.71
11 015709 Šárka Urbanová A3Ch Terri 1 0 0.0 5.0 30.7 4.66
12 020714 Veronika Urbášková DukiSoutajansolmu AquaFox 1 0 0.0 5.0 33.24 4.3
13 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 1 1 0.0 10.0 30.9 4.63
14 037615 Eliška Němečková Aktiv Bohemia Max 0 2 0.0 10.0 33.62 4.25
15 005616 Barbora Štefanová Android Frui Vita 1 1 0.0 10.0 33.78 4.23
16 053913 Zdeňka Šafaříková Credit to Diandra 1 0 7.88 12.88 45.88 3.12
17 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 0 0 12.94 12.94 50.94 2.81
18 020416 Veronika Huková Jamie 1 2 0.0 15.0 33.17 4.31
19 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří 1 1 5.72 15.72 43.72 3.27
20 000116 Lucie Petirová Alpha Omega Frui Vita 3 1 0.0 20.0 33.09 4.32
21 000915 Jitka Slánská Flash Czech Imp 2 2 0.0 20.0 34.57 4.14
DIS 100515 Zuzana Kadeřábková Barbarella Regina Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090715 Hana Kašpárková Phoebe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060616 Andrea Kroupová Julinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 092714 Renata Křenová Satti DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056816 Petra Vejdovská Cedra Nesarri-Gala DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008712 Šárka Hanzálková Delfík Strakatý samet DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074611 Martina Hodková Tiffany Diandra Rockin K's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064615 Jan Kadlec Bonus Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068916 Tereza Pálová Czech Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076413 Jitka Slánská Etologia Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052212 Eva Uhrová Best Bone Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051111 Irena Kadlecová By the Request Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021511 Jan Kadlec Granada Chocolate Frances DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086614 Ludmila Urbášková Dashka Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062413 Hana Vaníčková Henkie Z Boršova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002713 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 093414 Eva Neumannová Argee Z čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080316 Veronika Urbášková Ad Astra Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003813 Hana Kašpárková Ador The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021216 Tereza Pálová Kyilea Darley Arabian DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051416 Martina Hodková Delilah Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS