Cz En

Jumping III. L

  1. Datum: 11. 12. 2016
  2. Závod: Ratenice - Ratenické jumpy
  3. Rozhodčí: Maroušková, Jitka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 39.0 s
  6. Maximální čas: 67.0 s
  7. Délka: 147.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.77 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 093414 Eva Neumannová A3Ch Argee Z čertovy kazatelny 0 0 0.0 0.0 29.6 4.97
2 059213 Petra Zdeňková Blackie Liščí stráň 0 0 0.0 0.0 30.2 4.87
3 021511 Jan Kadlec Granada Chocolate Frances 0 0 0.0 0.0 30.3 4.85
4 003813 Hana Kašpárková Ador The Guardians of Albion 0 0 0.0 0.0 30.42 4.83
5 062413 Hana Vaníčková Henkie Z Boršova 0 0 0.0 0.0 32.1 4.58
6 002713 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 32.21 4.56
7 053913 Zdeňka Šafaříková Credit to Diandra 0 0 0.0 0.0 36.08 4.07
8 076413 Jitka Slánská Etologia Czech Imp 0 0 0.0 0.0 36.11 4.07
9 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive 1 0 0.0 5.0 29.22 5.03
10 057708 Aneta Grygarová A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 31.51 4.67
11 020015 Václav Hejcman Bandita Czech Black 1 0 0.0 5.0 31.66 4.64
12 051416 Martina Hodková Delilah Diandra 1 0 0.0 5.0 31.96 4.6
13 015709 Šárka Urbanová A3Ch Terri 0 1 0.0 5.0 33.13 4.44
14 007113 Ludmila Kovářová Max 0 1 0.0 5.0 33.55 4.38
15 021216 Tereza Pálová Kyilea Darley Arabian 0 1 0.0 5.0 35.32 4.16
16 067415 Šárka Urbanová Rosie 1 0 0.0 5.0 35.39 4.15
17 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 0 0 5.35 5.35 44.35 3.31
18 052212 Eva Uhrová Best Bone Devil of Highland 1 1 0.0 10.0 35.23 4.17
19 000116 Lucie Petirová Alpha Omega Frui Vita 0 2 0.0 10.0 36.98 3.98
20 082714 Lucie Petirová Hiccup From Let's Border 0 2 0.0 10.0 38.07 3.86
21 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří 2 0 0.0 10.0 38.84 3.78
DIS 100515 Zuzana Kadeřábková Barbarella Regina Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060616 Andrea Kroupová Julinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 092714 Renata Křenová Satti DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005616 Barbora Štefanová Android Frui Vita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086614 Ludmila Urbášková Dashka Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080316 Veronika Urbášková Ad Astra Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020714 Veronika Urbášková DukiSoutajansolmu AquaFox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056816 Petra Vejdovská Cedra Nesarri-Gala DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008712 Šárka Hanzálková Delfík Strakatý samet DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058615 Monika Hrdinová Arya Beneficium Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064615 Jan Kadlec Bonus Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085411 Alena Pichová Baron z Luční ulice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063515 Dana Žáková Armis z Ranče pod Jeřábem DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051111 Irena Kadlecová By the Request Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072513 Nella Semecká Cara Melca Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090715 Hana Kašpárková Phoebe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037615 Eliška Němečková Aktiv Bohemia Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068916 Tereza Pálová Czech Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000915 Jitka Slánská Flash Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074611 Martina Hodková Tiffany Diandra Rockin K's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020416 Veronika Huková Jamie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS