Cz En

Vánoční dárek, Heroutice, Agility

  1. Datum: 10. 12. 2016
  2. Závod: Heroutice u Neveklova - 9. Vánoční dárek Farma Heroutice
  3. Rozhodčí: Maroušková, Jitka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 68.0 s
  7. Délka: 155.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.88 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 100715 Eliška Brabcová Awesome Lady Neverending Force 0 0 0.0 0.0 31.26 4.96
2 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje 0 0 0.0 0.0 33.68 4.6
3 080712 Adéla Benešová By Way Alkyra 0 0 0.0 0.0 36.49 4.25
4 084514 Petra Šimčíková Green 0 0 0.0 0.0 37.24 4.16
5 016014 Aneta Kárníková Mia Elegant Nobby Rock 0 0 0.0 0.0 39.19 3.96
6 010016 Marie Wertheimová YF Gulden Land 1 0 0.0 5.0 33.79 4.59
7 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche 1 0 0.0 5.0 37.78 4.1
8 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka 1 0 0.0 5.0 38.5 4.03
9 030710 Jana Němcová A3Ch Hendrix Kiaora 1 0 0.0 5.0 38.85 3.99
10 021014 Petra Kučerová Aussie Akim By Rihanna 0 0 8.21 8.21 48.21 3.22
11 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche 2 0 0.0 10.0 34.68 4.47
12 062711 Andrea Valentová Honey Mintaka 1 1 0.0 10.0 36.02 4.3
13 048514 Kateřina Smržová Ginevra Kogito Easter 2 0 0.0 10.0 39.63 3.91
14 085009 Jakub Dobiáš Indiana Jones Aibara 1 0 5.31 10.31 45.31 3.42
15 091314 Barbora Berešová Buddy 1 1 0.97 10.97 40.97 3.78
16 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří 1 0 6.4 11.4 46.4 3.34
17 062612 Jana Dobiášová Quip Gulden Land 0 2 2.51 12.51 42.51 3.65
18 033416 Silvie Gunárová Eimy 1 1 4.46 14.46 44.46 3.49
19 084012 Michal Vokrouhlík Blue Rocket z Ohromujícího světa 3 0 0.0 15.0 34.33 4.52
20 034810 Dana Beitlová A3Ch Angua Valkar 3 0 0.0 15.0 35.71 4.34
21 068516 Eliška Dolníčková Amnesty International World of Matrix 2 1 0.65 15.65 40.65 3.81
22 005914 Kristýna Jelínková Offroad Happy Bohemia Alké 1 1 6.07 16.07 46.07 3.36
23 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore 2 2 3.2 23.2 43.2 3.59
24 083415 Markéta Polívková Lara 0 2 13.45 23.45 53.45 2.9
25 040016 Petra Molkupová Pinocchio AknelTop 2 1 9.0 24.0 49.0 3.16
26 033316 Silvie Gunárová Fleriss Magic Inferno 2 0 15.91 25.91 55.91 2.77
27 035515 Jana Němcová Darling Monty Anarinya 4 0 6.58 26.58 46.58 3.33
28 081812 Martina Kučerová Cesy Vernika z Vysočiny 1 1 20.19 30.19 60.19 2.58
29 051015 Klára Fremutová Last in the night Leawrey 4 1 11.31 36.31 51.31 3.02
DIS 098815 Barbora Berešová Gaston Z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049216 Kamila Sedláčková Gee z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002615 Anna Maroušková Czech Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079615 Marcela Čápková Orla Eiri Greme DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089514 Petra Pešková Absolut First Ida Garonera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057316 Kateřina Burdová Cayenne Clever Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 311213 Ilona Machová Marty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032016 Lucie Růžičková Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009116 Markéta Kristlová Dafne z České kotliny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011515 Jana Urbanová Athos z Keblických strání DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022516 Monika Svatošová Goldie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066414 Karolína Šindelářová Dingo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055314 Klára Veselá Kaspar de la vieille chapelle DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033414 Renata Ďoubalíková Omen Star Aknel Top DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068011 Monika Svatošová A3Ch Gyro Xapatán DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009810 Eva Bukričová Arsinoe Bohemia Checko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026211 Iveta Dobiášová Grumble RM Sting z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS