Cz En

Zkoušky LA3 sobota

  1. Datum: 26. 11. 2016
  2. Závod: Kladno - Jahodová BOWLE
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 90.0 s
  7. Délka: 187.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.07 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Ziolkowska Magdalena Mati-Hetton Grant Bohemia Alke 0 0 0.0 0.0 38.03 4.92 V V
2 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 0 0.0 0.0 39.37 4.75 V V
3 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 0 0.0 0.0 39.41 4.74 V V
4 042011 Markéta Novotná A3Ch Amazing Dream Devil of Highland 0 0 0.0 0.0 40.57 4.61 V V
5 005914 Kristýna Jelínková Offroad Happy Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 43.35 4.31 V V
6 043613 Alena Kolářová Caffé Latte Old Tapis 0 0 0.0 0.0 44.96 4.16 V V
7 060308 Romana Jirásková A3Ch Agira Queen of Diamonds 0 0 2.78 2.78 48.78 3.83 V V
8 074109 Anna Řezníčková Aisha Z Teneriffe gold 0 1 0.0 5.0 39.68 4.71 V V
9 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce 0 2 0.0 10.0 44.69 4.18 VD VD
DIS Domaszewicz Robert Kaira - Daiquiri z Telenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005509 Romana Hanousková František Superpes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004013 Romana Jirásková Anabela Agiroma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020710 Tomáš Krejčík Action Lord Mount Mckinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kwiecień Olga BREGO-BARBARIAN FIGHTER Extreme Braveheart DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069415 Markéta Benediktová Rony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044612 Sandra Mikscheová A3Ch Dorotka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013214 Petra Vyplelová Hugg Astra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ziolkowska Magdalena Mati-Turk Mawlch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ziolkowska Magdalena Mawr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012212 Lucie Zochová A3Ch Crazy Black MM DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS