Cz En

Agility SA sobota

  1. Datum: 26. 11. 2016
  2. Závod: Kladno - Jahodová BOWLE
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 164.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.73 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 0 0 0.0 0.0 31.41 5.22 V V
2 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie 0 0 0.0 0.0 31.66 5.18 V V
3 072415 Pavla Marková A3Ch Eliška - Arella Jikalu 0 0 0.0 0.0 32.64 5.02 V V
4 075113 Hana Ampapová A3Ch Zappy Sweet Boy Lover´s knot 0 0 0.0 0.0 34.3 4.78 V V
5 076615 Darja Sýkorová Atari Darlenka 0 0 0.0 0.0 35.5 4.62 V V
6 061015 Anna Gaierová A3Ch Delilah Královský dar 0 0 0.0 0.0 36.23 4.53 V V
7 051612 Pavel Henzl A3Ch Adélka 0 0 0.0 0.0 36.29 4.52 V V
8 067413 Petra Pokorná Missie Little Big Jack 0 0 0.0 0.0 37.39 4.39 V V
9 060615 Michaela Hadačová Matýsek 0 0 2.93 2.93 46.93 3.49 V V
10 039911 Alena Kučerová Crystal Miss Krumlova 0 0 4.74 4.74 48.74 3.36 V V
11 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia 1 0 0.0 5.0 32.74 5.01 V V
12 064913 Jana Fuksová Ysmen Allen Šedý vévoda 0 1 0.0 5.0 34.88 4.7 V V
13 070614 Martin Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 0 1 0.0 5.0 36.31 4.52 V V
14 014307 Dana Humpolcová Babsi 1 0 0.0 5.0 37.41 4.38 V V
15 000014 Radka Podmolová A3Ch Cat Elis Vrabčí hnízdo 0 1 0.0 5.0 41.08 3.99 V V
16 011911 Pavla Juranová Tonda 0 1 3.69 8.69 47.69 3.44 VD VD
17 046010 Petra Vaverková A3Ch Easter Elfie Koryfej 0 2 0.0 10.0 41.39 3.96 VD VD
18 000616 Radka Podmolová Harmonie Live Divoký sen 0 2 1.08 11.08 45.08 3.64 VD VD
19 089115 Petra Pokorná Dancing Debbie z Jeřeně 2 1 0.0 15.0 35.44 4.63 VD VD
20 Górska-Guzowska Małgorzata PEPSI Pirackie Oblicze 1 2 0.0 15.0 40.16 4.08 VD VD
DIS 018011 Jana Blažková Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Członkowska Barbara Łata-AISZA u Gagi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Górska-Guzowska Małgorzata COLA Mały Zawadiaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073815 Dita Hamouzová Isabel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065413 Pavel Henzl A3Ch Jessika DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043412 Irena Hofmanová Daisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035412 Dana Humpolcová A3Ch Etera Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054912 Martina Chytilová Buddy Lee Heritage DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064312 Jitka Klozová A3Ch Incredible Joy Yrtep DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028413 Dita Korcová Extra Pepe Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060014 Klára Vratislavová Lotty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075411 Zuzana Pacáková Kind of Crazy Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Springer Jana Indie -Indiene black von den Hausruck-Shelties DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080514 Kateřina Štefečková Baileys London's Brandy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS