Cz En

Agility LA sobota

  1. Datum: 26. 11. 2016
  2. Závod: Kladno - Jahodová BOWLE
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 164.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.9 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 0 0 0.0 0.0 29.88 5.49 V V
2 Luchowska Beata Malibu 0 0 0.0 0.0 30.01 5.46 V V
3 074109 Anna Jarošová Aisha Z Teneriffe gold 0 0 0.0 0.0 30.34 5.41 V V
4 071515 Dominika Kohoutová According To Wish Breembark 0 0 0.0 0.0 30.47 5.38 V V
5 Kwiecień Olga BREGO-BARBARIAN FIGHTER Extreme Braveheart 0 0 0.0 0.0 30.52 5.37 V V
6 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 0 0.0 0.0 30.72 5.34 V V
7 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 0 0.0 0.0 31.22 5.25 V V
8 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark 0 0 0.0 0.0 31.33 5.23 V V
9 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice 0 0 0.0 0.0 32.16 5.1 V V
10 012212 Lucie Zochová A3Ch Crazy Black MM 0 0 0.0 0.0 32.25 5.09 V V
11 Ziolkowska Magdalena Mawr 0 0 0.0 0.0 32.36 5.07 V V
12 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy 0 0 0.0 0.0 32.38 5.06 V V
13 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar 0 0 0.0 0.0 32.38 5.06 V V
14 020615 Barbora Kozlová Blue Rocket z Ohromujícího světa 0 0 0.0 0.0 32.52 5.04 V V
15 005914 Kristýna Jelínková A3Ch Offroad Happy Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 32.62 5.03 V V
16 042011 Markéta Novotná A3Ch Amazing Dream Devil of Highland 0 0 0.0 0.0 32.64 5.02 V V
17 Domaszewicz Robert Kaira - Daiquiri z Telenu Moravia 0 0 0.0 0.0 32.85 4.99 V V
18 076715 Karel Kurc Die Heard Black River 0 0 0.0 0.0 33.29 4.93 V V
19 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 0 0 0.0 0.0 33.38 4.91 V V
20 083612 Soňa Hejcmanová Sára 0 0 0.0 0.0 34.2 4.8 V V
21 045516 Markéta Novotná Happy Minnie Mout McKinkey 0 0 0.0 0.0 34.25 4.79 V V
22 012714 Andrea Svobodová Art Bestagility 0 0 0.0 0.0 35.73 4.59 V V
23 005509 Romana Hanousková František Superpes 0 0 0.0 0.0 37.66 4.35 V V
24 060308 Romana Jirásková A3Ch Agira Queen of Diamonds 0 0 0.0 0.0 39.7 4.13 V V
25 Kwiecień Olga Flagrant Delire de Loubajac 0 0 0.0 0.0 39.94 4.11 V V
26 035414 Terezie Bečvářová Bárny Modrá pampeliška 0 0 0.0 0.0 40.51 4.05 V V
27 029411 Ilona Macáková Danja Lovely Face 0 0 2.29 2.29 44.29 3.7 V V
28 079012 Kateřina Šulcová Double Bubble Near Future 1 0 0.0 5.0 32.62 5.03 V V
29 043613 Alena Rybová Caffé Latte Old Tapis 1 0 0.0 5.0 35.85 4.57 V V
30 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 0 1 0.0 5.0 36.42 4.5 V V
31 069415 Markéta Benediktová Rony 0 1 0.0 5.0 36.46 4.5 V V
32 075415 Kristýna Nováková Sam 1 0 0.0 5.0 38.54 4.26 V V
33 004013 Romana Jirásková Anabela Agiroma 0 1 0.0 5.0 38.95 4.21 V V
34 069614 Tereza Killichová Feebee z Tau'ri 1 0 0.0 5.0 39.38 4.16 V V
35 037414 Martina Hodková Claim to Fame Diandra 0 1 1.42 6.42 43.42 3.78 VD VD
36 053913 Zdeňka Šafaříková Credit to Diandra 0 1 2.25 7.25 44.25 3.71 VD VD
37 067314 Gabriela Krejsová Bart 0 1 2.99 7.99 44.99 3.65 VD VD
38 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny 2 0 0.0 10.0 31.43 5.22 VD VD
39 023715 Jana Mrázková A Natruc Věrná duše 2 0 0.0 10.0 31.74 5.17 VD VD
40 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně 2 0 0.0 10.0 33.12 4.95 VD VD
41 021815 Lucie Zochová A3Ch Aero Messi c.j. Cleverly Crazy 2 0 0.0 10.0 33.38 4.91 VD VD
42 029413 Jaroslava Kudrová Quickstep Dancer z Černobílých 0 2 2.09 12.09 44.09 3.72 VD VD
43 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce 1 2 0.0 15.0 38.19 4.29 VD VD
44 031916 Monika Bystrianská Donnafugata Angheli Z Brzáneckých vinohradů 0 2 6.17 16.17 48.17 3.4 D D
45 096414 Barbora Melichová Alter Ego Breembark 1 2 2.04 17.04 44.04 3.72 D D
DIS 002712 Marek Beneš Delta z Tau'ri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066015 Lucie Czervoniaková Ambitious Allegro Lucky Aussies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036214 Vilém Čekajle Castro Fidel Štíhlouš DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085914 Pavla Dušková Hob Nob Jazz Chants DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001116 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090215 Jana Haberzettlová Ainii Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020015 Václav Hejcman Bandita Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051416 Martina Hodková Delilah Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061414 Petra Jindrová Come Back Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020710 Tomáš Krejčík Action Lord Mount Mckinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044612 Sandra Mikscheová A3Ch Dorotka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017913 Kateřina Pospíšilová Dragon´s Fly Express Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032016 Lucie Růžičková Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067115 Dagmar Stehlíková Action Abigale Lucky Aussies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013214 Petra Vyplelová A3Ch Hugg Astra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ziolkowska Magdalena Mati-Hetton Grant Bohemia Alke DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ziolkowska Magdalena Mati-Turk Mawlch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS