Cz En

Jumping LA

  1. Datum: 17. 12. 2016
  2. Závod: Brno - Vánoční Brno
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 170.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.54 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 029014 Martina Vaškebová Debby Ferenčík 0 0 0.0 0.0 31.31 5.43
2 Pavol Vakonič FIONA FLY Shadow of Aire 0 0 0.0 0.0 31.52 5.39
3 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 0 0.0 0.0 31.52 5.39
4 Magdalena Ziolkowska Hetton Grant Bohemia Alke 0 0 0.0 0.0 31.77 5.35
5 047315 Andrea Hudečková Amazing Future Monpeja 0 0 0.0 0.0 32.34 5.26
6 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 0 0.0 0.0 32.99 5.15
7 044415 Jiřina Máčková Paige Blue Fatranský sen 0 0 0.0 0.0 34.69 4.9
8 021415 Monika Anderlová Mia 0 0 0.0 0.0 38.83 4.38
9 Daniela Machovičová Ejmy 0 0 0.0 0.0 40.64 4.18
10 039415 Vladimír Novák Deann Gold Fredina Agi 0 0 0.0 0.0 45.21 3.76
11 084309 Veronika Kučeriková Erny Gold Coll-Kony 0 0 2.41 2.41 50.41 3.37
12 Magdalena Ziolkowska Mawr 1 0 0.0 5.0 32.55 5.22
13 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka 1 0 0.0 5.0 33.36 5.1
14 Simona Némethová Apolenka Ninuland 0 1 0.0 5.0 33.87 5.02
15 011316 Magdalena Bradáčová Asia Dream of Ares 0 1 0.0 5.0 36.65 4.64
16 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 1 0 0.0 5.0 36.74 4.63
17 076413 Jitka Slánská Etologia Czech Imp 2 0 0.0 10.0 35.98 4.72
18 049415 Vladimír Novák Diamond Badria´s Darling 4 0 0.0 20.0 40.87 4.16
DIS 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050712 Kateřina Glogarová Jimina Alta Escuela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051515 Darie Dytrychová A3Ch Shadow of Aire Magic Zira DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059711 Olga Edrová Van Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069213 Hana Skolková First Class Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Pavol Roháček Escape Era "Casey" Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Martina Vakoničová IRIS IKEA Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023616 Martin Jánoš Edward the Vampire Banataj Wind DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043615 Jiří Skolek Troy Misty Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052916 Jitka Nováková Fredy Black Fredina Agi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 100515 Zuzana Kadeřábková Barbarella Regina Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055714 Zuzana Ožanová Airy Fiery rock DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076415 Martina Vaškebová Gira Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000316 Olga Havlíčková Azulay Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061615 Vendula Jarošová Wakita Anubis the Second DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 093315 Eva Panáčová Cherry Cikánská baronka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072313 Adéla Havlíčková Amanita Navy Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021316 Lucie Lapišová Adrenalin Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072213 Karel Havlíček Ennox Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 096414 Barbora Loutocká Alter Ego Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021214 Irena Semencová Apple Brown Rebell Represent DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000915 Jitka Slánská Flash Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Magdalena Ziolkowska Turk Mawlch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS