Cz En

2. zkouška LA2

  1. Datum: 28. 12. 2016
  2. Závod: Beroun - Vánoční zkoušky
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 152.0 m
  8. Kategorie: A2
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 18
  11. Postupová rychlost: 3.8 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Jana Dabrowska Why not Neiti My Queen 0 0 0.0 0.0 27.81 5.47 V V
2 069414 Dana Mixová Arasch z Kosteleckých Humen 0 0 0.0 0.0 32.43 4.69 V V
3 012511 Petra Monhartová Crimson King Z Lodice 0 0 0.0 0.0 34.5 4.41 V V
4 092814 Eliška Tejkalová Černohorská Bria Love from Tatras 0 0 0.0 0.0 35.25 4.31 V V
5 091115 Adéla Kobzová Dermont Jack Temný onyx 0 0 0.0 0.0 37.43 4.06 V V
6 039614 Jakub Morgenstern Vilda 0 0 0.67 0.67 40.67 3.74 V V
7 017913 Kateřina Pospíšilová Dragon´s Fly Express Speedy Dream 1 0 0.0 5.0 29.16 5.21 V V
8 053214 Petra Listopadová Scandal Beauty Puella Fera 1 0 0.0 5.0 34.72 4.38 V V
9 065315 Lucie Náplavová Diamond Rose Anarinya 1 0 0.0 5.0 37.5 4.05 V V
10 023613 Eva Lišková Florian od Bílé laně 1 0 1.39 6.39 41.39 3.67 VD VD
11 043612 Michaela Nováková Daisy 1 0 1.65 6.65 41.65 3.65 VD VD
12 060413 Michaela Vůchová Amy 0 0 6.81 6.81 46.81 3.25 VD VD
13 059712 Lenka Hlaváčková Sem 1 1 1.32 11.32 41.32 3.68 VD VD
14 085914 Pavla Dušková Hob Nob Jazz Chants 2 1 0.0 15.0 30.91 4.92 VD VD
15 057608 Magdaléna Jirkovská Noisy Foxy Fox 3 0 0.0 15.0 32.48 4.68 VD VD
16 067113 Nikola Rašplová Rokoko Aibara 2 2 2.49 22.49 42.49 3.58 D D
DIS 072213 Karel Havlíček Ennox Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067314 Gabriela Krejsová Bart DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054314 Veronika Maryníková Abstinent Griotte Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073912 Jana Monhartová Be Yess of Wendaja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022516 Monika Svatošová Goldie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001116 Jan Fiala Aiyta Sapanaska DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072313 Adéla Havlíčková Amanita Navy Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000316 Olga Havlíčková Azulay Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048515 Martina Holcová Blue Doakimo Dog DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049312 Eva Lišková Fata Morgana od Bílé laně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071012 Zuzana Novotná Aqua Limpia Locolindo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079813 Barbora Samková Wacka Mawlch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016314 Karolína Tittlová Arwen Bílá Merci DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048015 Barbora Vlachová Mája DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057614 Eliška Hornofová Frisco-Finn Navi Island DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047715 Veronika Kubenová Whisky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076711 Jana Rothschedlová Linetka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032016 Lucie Růžičková Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO