Cz En

Jumping

  1. Datum: 08. 01. 2017
  2. Závod: Louny - O sněhovou vločku
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 179.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.81 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 0 0 0.0 0.0 38.36 4.67 V V
2 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan 0 0 0.0 0.0 42.88 4.17 V V
3 032511 Martina Slabová A3Ch Jackie 0 0 0.0 0.0 45.07 3.97 V V
4 060114 Milena Mašková Karleec Silver Paradise 0 0 1.86 1.86 48.86 3.66 V V
5 093514 Tereza Loučná Gina 0 2 0.0 10.0 43.05 4.16 VD VD
6 066611 Alena Podrazká Lucifer od Prachovských skal 0 1 5.05 10.05 52.05 3.44 VD VD
7 004816 Zuzana Sobková Lila 0 0 13.19 13.19 60.19 2.97 VD VD
8 071315 Lucie Suchanová Dior Kenneth Brilliant Bohemia 0 2 4.13 14.13 51.13 3.5 VD VD
DIS 006115 Eliška Tučková Maya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059413 Žaneta Klánová Figo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059513 Jana Ulrichová (Doušová) Una Mia Poslední skaut DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080514 Kateřina Štefečková Baileys London's Brandy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060412 Petra Nosková Di Piccola Amazonka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061711 Blanka Komůrková Ubu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088514 Jiřina Dusilová Bonnie Bianca z Elsameru DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032416 Lenka Fürstlová Angie Andreas Pop Bernie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078213 Martina Slabová Kalliope Daruspex Paleur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 093615 Andrea Dvořáková Filomenne Bellis Minor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059612 Lenka Brojová Riči Bri-Col Black and White DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057210 Martina Hodková Allien Escapade Maulebi Star DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037311 Martina Hodková Dorothea Raciborski Puch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042615 Kateřina Tobiškova Benjamin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062016 Nela Vyhnisová Bella Catryn Aveva Mamomimi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058614 Renata Michajličenková Kiki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058116 Jana Mikulová Kejssy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064713 Blanka Lauterbachová Tina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085815 Michal Brabec Vilma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063313 Dominika Ferklová Emanuel Gold Florén DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063413 Petra Ferklová Grace Od Bobří řeky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025113 Milena Mašková A3Ch Arawen Silver Mysterium DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043307 Blanka Lauterbachová Terry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050715 Ivana Neužilová Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071412 Daniela Martinková Baldini Ricardo Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 094514 Johana Pálková Bety Mája Uholičky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033911 Andrea Dvořáková A3Ch Samuel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009915 Michaela Houserová Hailey JE-CU-B DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051915 Daniela Martinková Beny Ricardo Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS