Cz En

Jumping

  1. Datum: 14. 01. 2017
  2. Závod: Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3)
  3. Rozhodčí: Pupík, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 61.0 s
  7. Délka: 164.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.1 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 026510 Miroslava Kolínská Hurley Bohemia Jaronela 0 0 0.0 0.0 37.55 4.37 V V
2 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 1 0 0.0 5.0 28.57 5.74 V V
3 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 1 0 0.0 5.0 28.99 5.66 V V
4 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 1 0 0.0 5.0 29.09 5.64 V V
5 071515 Dominika Kohoutová According To Wish Breembark 1 0 0.0 5.0 30.39 5.4 V V
6 045516 Markéta Novotná Happy Minnie Mout McKinkey 0 1 0.0 5.0 34.6 4.74 V V
7 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera 1 0 0.0 5.0 35.21 4.66 V V
8 042011 Markéta Novotná A3Ch Amazing Dream Devil of Highland 1 0 0.0 5.0 35.86 4.57 V V
9 007814 Pavel Henzl A3Ch Attack Black Mount Mckinkey 1 0 0.73 5.73 40.73 4.03 V V
10 019912 Ilona Liebichová Eks 2 0 0.0 10.0 30.82 5.32 VD VD
11 078615 Klára Stuchlíková Kofu Deabei 2 1 0.0 15.0 39.84 4.12 VD VD
12 004212 Eva Nováková A-Berta Queen of Garden 1 1 5.4 15.4 45.4 3.61 VD VD
13 090314 Radek Vandra Diamond Rose Wonderfull Dream 4 0 0.0 20.0 31.72 5.17 D D
14 048015 Barbora Vlachová Mája 3 1 0.0 20.0 38.02 4.31 D D
15 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land 1 1 14.04 24.04 54.04 3.03 D D
16 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka 5 0 0.0 25.0 37.31 4.4 D D
17 012215 Hana Lochovská Anya Oderské vrchy 3 1 17.4 37.4 57.4 2.86 BO BO
18 056013 Petr Müller Iggy z Bengasu 6 1 3.03 38.03 43.03 3.81 BO BO
DIS 043413 Radek Vandra Lucy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072115 Zuzana Albrechtová Gaya Devon Exe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064316 Tomáš Huml Affra Beauty Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080615 Jana Kounovská Roxi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021815 Lucie Zochová Aero Messi c.j. Cleverly Crazy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091712 Nikola Baborovská Cyrus Hamyfa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026410 Miroslava Kolínská Black-Donar Šumbarský pramen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044615 Sabina Göckertová Bree DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014415 Eva Roušalová Serena Perfecto Perro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059716 Monika Jacenková Jitřenka Kogito Easter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039713 Jiří Sahaj Mini Devil Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083514 Lucie Bidlová Triss DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036013 Veronika Kučerová Maggie z Ostrova naděje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066015 Lucie Czervoniaková Ambitious Allegro Lucky Aussies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032514 Eliška Hrůzová Železník z Karlova Hrádku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 092315 Tomáš Tvrz Becky od Libota DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004713 Marcel Sláma Belly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037115 Dana Holíková Nessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071314 Eva Nováková Bobi Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015815 Lenka Nováčková Comttesa Od Dupíků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076712 Jana Pospíšilová Bee Free Crazy Beautiful DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012212 Lucie Zochová A3Ch Crazy Black MM DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003916 Daniela Kučerová Bonnie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085615 Hana Lochovská Gajdoš z Lantíkova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032815 Kristýna Běhounková Viki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020615 Barbora Kozlová Blue Rocket z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS