Cz En

Agility LA2

  1. Datum: 10. 04. 2011
  2. Závod: Praha - Kyje - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky - II.
  3. Rozhodčí: Glöcknerová, Alice (CZ)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 51.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 178.0 m
  8. Kategorie: A2
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 19
  11. Postupová rychlost: 3.49 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 32.04 5.56 V V
2 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin 0 0 0.0 0.0 37.97 4.69 V V
3 052707 Eva Heidlbergerová Amulet Dark Jewel 0 0 0.0 0.0 39.63 4.49 V V
4 004010 Petr Kopecký Bonny Boy Hardy Horde 1 0 0.0 5.0 37.67 4.73 V V
5 015709 Šárka Urbanová A3Ch Terri 1 0 0.0 5.0 41.95 4.24 V V
6 023707 Kristýna Matějková Hermína Vanilka 0 1 0.0 5.0 48.43 3.68 V V
7 033307 Michaela Holešovská Megan 1 0 2.03 7.03 53.03 3.36 VD VD
8 004410 Michaela Bařinková Ben z Kunštátského panství 0 0 7.64 7.64 58.64 3.04 VD VD
9 013109 Veronika Bínová Bay Šedá He-Fra 1 1 0.0 10.0 39.15 4.55 VD VD
10 005509 Romana Hanousková František Superpes 2 0 0.0 10.0 39.62 4.49 VD VD
11 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka 1 1 0.0 10.0 43.92 4.05 VD VD
12 045209 Petra Štrosová Cora Podina 1 1 0.0 10.0 44.86 3.97 VD VD
13 050810 Eva Boháčová Alisia z Újezda nad lesy 4 0 0.0 20.0 46.4 3.84 D D
DIS 074109 Anna Jarošová Aisha Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Gregl Nina Noonbarra Will DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041007 Alžběta Štěpánková Eliza Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037810 Barbora Samková Black & White Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047808 Anna Jarošová Atomic Energy Unique Forever DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039710 Vanda Macibobová Axy Renčín Ranč DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030708 Veronika Chadimová Wiky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053110 Iveta Hötzelová Melody Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056408 Blanka Škvorová Lexus Z Kovárny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065409 Barbora Špatná Barnabáš Černá luna DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034007 Kristýna Bachůrková Gwen Blahud DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003010 Veronika Šetková Lupeš DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031806 Lucie Náměstková Máša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002009 Martina Černá Zlaťák DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060508 Aneta Štěrbová Luce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS