Cz En

Agility

  1. Datum: 11. 02. 2017
  2. Závod: Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3)
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 66.0 s
  7. Délka: 177.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.02 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 049513 Petra Vydrová A3Ch Enya Goldenleon 0 0 0.0 0.0 38.45 4.6 V V
2 Vendula Hausnerová Eliot Black Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 39.24 4.51 V V
3 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 0 0 0.0 0.0 40.3 4.39 V V
4 084311 Arnošt Vojíř A3Ch Annie ze Šanovského parku 0 0 0.0 0.0 41.25 4.29 V V
5 063716 Kateřina Břízová Apollon Ellie's Jolly 0 0 0.0 0.0 41.46 4.27 V V
6 070211 Martina Jírová A3Ch Faroth z Lorienu Moravia 0 0 0.0 0.0 43.06 4.11 V V
7 006115 Eliška Tučková Maya 0 0 0.07 0.07 44.07 4.02 V V
8 058614 Renata Michajličenková Kiki 0 0 2.35 2.35 46.35 3.82 V V
9 081209 Lucie Šebková A3Ch Adélka ULI z Říčan 1 0 0.0 5.0 38.8 4.56 V V
10 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight 1 0 0.0 5.0 39.13 4.52 V V
11 065413 Pavel Henzl A3Ch Jessika 1 0 0.0 5.0 41.9 4.22 V V
12 046010 Petra Vaverková A3Ch Easter Elfie Koryfej 0 2 3.31 13.31 47.31 3.74 VD VD
13 047213 Petra Lehovcová Lilly 1 2 6.37 21.37 50.37 3.51 D D
14 028311 Kristýna Běhounková Celli z Bukovských lesů 2 1 8.14 23.14 52.14 3.39 D D
15 004816 Zuzana Sobková Lila 0 1 19.0 24.0 63.0 2.81 D D
DIS 071412 Daniela Martinková Baldini Ricardo Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051915 Daniela Martinková Beny Ricardo Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051612 Pavel Henzl A3Ch Adélka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008314 Radomila Schmiedová Lizy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045215 Petra Vejtrubová Rhapsody Rhyme Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046915 Dana Russová Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084211 Dana Vojířová Fatty Hop Trop DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025716 Róza Hájková Daisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071315 Lucie Suchanová Dior Kenneth Brilliant Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050715 Ivana Neužilová Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093514 Tereza Loučná Gina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054711 Lenka Špidlenová A3Ch Leon od Prachovských skal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO