Cz En

2. běh S

  1. Datum: 25. 02. 2017
  2. Závod: Hradištko u Sadské - Jumpingy u dědy Mráze
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 39.0 s
  6. Maximální čas: 72.0 s
  7. Délka: 160.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.1 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 005417 Jan Smoček Ytta Ymonnie Lukato Gold 0 0 0.0 0.0 32.26 4.96
2 040312 Martina Boháčová A3Ch Caysie Královská manta 0 0 0.0 0.0 33.2 4.82
3 099015 Barbora Halotová Olivia Jessie Manepo Ideál 0 0 0.0 0.0 33.62 4.76
4 053715 Lucie Melounková Delfi White Sir Olešnická hvězdička 0 0 0.0 0.0 36.99 4.33
5 025310 Kateřina Hadová Daphne Quod Bonum 0 0 0.0 0.0 38.34 4.17
6 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan 0 0 0.0 0.0 38.53 4.15
7 072811 Iveta Martínková Amy 0 0 0.0 0.0 38.97 4.11
8 069114 Tereza Lukavská Scooby 0 0 0.86 0.86 39.86 4.01
9 Zofia Kowalczewska Franiu 0 0 2.62 2.62 41.62 3.84
10 039811 Jan Smoček Fata Morgana Lukato Gold 0 1 0.0 5.0 37.0 4.32
11 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun 0 1 0.15 5.15 39.15 4.09
12 034515 Libuše Kantorová Pastelka Dominik 1 0 0.67 5.67 39.67 4.03
13 004514 Gabriela Chalušová Maggie 2 1 0.0 15.0 36.37 4.4
14 080212 Tereza Lukavská Figaro Z Krchlebského dvora 0 1 11.41 16.41 50.41 3.17
15 017614 Kateřina Růžičková Nela 0 2 21.36 31.36 60.36 2.65
16 008317 Klára Hrubá Julča 2 0 22.75 32.75 61.75 2.59
DIS 033116 Šárka Honová Bonnie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005517 Barbora Lerlová Yocarrie Anika Lukato Gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053014 Iveta Martínková Annie Od Svaté Lucie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057613 Markéta Zákružná Airin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030308 Petra Hamtilová A3Ch Faidra Of Volcano Cotopaxi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Zofia Kowalczewska ILLY DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035814 Petra Pivcová A3Ch Idefix Cidabro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059513 Jana Ulrichová A3Ch Una Mia Poslední skaut DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086314 Martina Boháčová Idylle of the moon du triskell des Cornouailles DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070416 Anastázie Pejchalová Bezinka z Kamenické tvrze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017013 František Dušek CELEST OF LUCK Alexandria Gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080514 Kateřina Štefečková Baileys London's Brandy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057115 Jitka Kuttelvašerová A3Ch Owidie Issis Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS