Cz En

2. běh L

  1. Datum: 25. 02. 2017
  2. Závod: Hradištko u Sadské - Jumpingy u dědy Mráze
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 183.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.36 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 013211 Jana Sasková A3Ch Baby Czech Imp 0 0 0.0 0.0 35.78 5.11
2 012615 Nikola Kubů Neyo 0 1 0.0 5.0 35.83 5.11
3 052315 Jana Sasková Adora Breembark 1 0 0.0 5.0 36.17 5.06
4 076715 Karel Kurc Die Heard Black River 0 1 0.0 5.0 38.19 4.79
5 050711 Aneta Obrusníková Lola Elika Bohemia 0 1 2.42 7.42 44.42 4.12
6 Alicja Kocowicz Tip 2 0 0.0 10.0 33.7 5.43
7 059211 Kristýna Hejńáková Cherry Happy Bohemia Alké 2 0 0.0 10.0 41.0 4.46
8 015709 Šárka Urbanová A3Ch Terri 4 1 0.0 25.0 40.6 4.51
DIS 086016 Pavla Balajková Elegant Eywa od Cidliny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090715 Hana Kašpárková Phoebe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039616 Tereza Kovářová Gaya The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000716 Aneta Vozábová Ayta Krayta Ze Zvolské chaloupky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039913 Pavla Balajková Qwerty Gasko Prim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057316 Kateřina Burdová Cayenne Clever Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020015 Václav Hejcman Bandita Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062413 Hana Vaníčková Henkie Z Boršova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003813 Hana Kašpárková Ador The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020615 Barbora Kozlová Blue Rocket z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081214 Tereza Krejčí Amaretta brown Laronna DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017913 Kateřina Pospíšilová Dragon´s Fly Express Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024714 Barbora Šonová Dzifo Daniel Wallachian Kingdom DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079012 Kateřina Šulcová Double Bubble Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018912 Martina Černá Hollywood Black Asocjacja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006516 Petr Kopecký Back in Black Hardy Origin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087814 Lýdie Urbanová Nice Fidget Bohemia Patrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017514 Kristýna Růžičková Ashley Tlapky v rose DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030514 Aneta Obrusníková Krisha del Capo Lucano DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078914 Renáta Černá Jerry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS