Cz En

Zkouška 2 LA2

  1. Datum: 04. 03. 2017
  2. Závod: Beroun - Dvojzkoušky agility I.
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 173.0 m
  8. Kategorie: A2
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 17
  11. Postupová rychlost: 3.53 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 071116 Kateřina Terčová Libby Granting Pleasure 0 0 0.0 0.0 33.51 5.16 V V
2 026715 Zuzana Černá Aura Full Of Energy Berlinetta 0 0 0.0 0.0 39.15 4.42 V V
3 007514 Hana Kolářová Thomas 0 0 0.0 0.0 39.24 4.41 V V
4 069815 Svatava Stodolová Bosorka Lerbynn 0 0 0.0 0.0 39.57 4.37 V V
5 067314 Gabriela Krejsová Bart 0 0 0.0 0.0 39.96 4.33 V V
6 100715 Eliška Brabcová Awesome Lady Neverending Force 1 0 0.0 5.0 28.9 5.99 V V
7 Ola Kłobukowska Once Again Yuca My Queen 0 1 0.0 5.0 33.63 5.14 V V
8 090215 Jana Haberzettlová Ainii Ninuland 0 1 0.0 5.0 34.29 5.05 V V
9 003012 Lucie Krejčí Arlynn at Tachyon Czech Fan 0 1 0.0 5.0 36.04 4.8 V V
10 037015 Ivana Fuksová Beimi Blue Kuky Borderhaste 1 0 0.0 5.0 38.15 4.53 V V
11 087715 Kateřina Kolářová Phoenix Night Fury 0 1 0.0 5.0 39.81 4.35 V V
12 047513 Pavla Vydrová Cira od Motyčínské skály 1 0 0.0 5.0 42.92 4.03 V V
13 093515 Eva Boháčová Atipic Head from Their Hearts 1 1 0.0 10.0 34.8 4.97 VD VD
14 061414 Petra Jindrová Come Back Koryfej 1 1 0.0 10.0 35.37 4.89 VD VD
15 032016 Lucie Růžičková Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů 1 1 0.0 10.0 37.49 4.61 VD VD
16 078115 Ondřej Choc Django Hola Hopa 1 1 0.0 10.0 37.76 4.58 VD VD
17 056515 Simona Vondráčková Flea Balpoa 0 2 0.0 10.0 46.34 3.73 VD VD
18 033416 Silvie Gunárová Eimy 1 1 0.46 10.46 49.46 3.5 VD VD
19 029413 Jaroslava Kudrová Quickstep Dancer z Černobílých 1 0 6.17 11.17 55.17 3.14 VD VD
20 021114 Marcela Hašlerová Avalanche Based on ball 1 2 0.0 15.0 38.95 4.44 VD VD
21 020416 Veronika Huková Jamie 1 2 0.0 15.0 40.66 4.25 VD VD
22 031916 Monika Bystrianská Donnafugata Angheli Z Brzáneckých vinohradů 1 2 0.0 15.0 41.3 4.19 VD VD
23 059712 Lenka Hlaváčková Sem 2 2 0.0 20.0 38.93 4.44 D D
24 083912 Alena Winterová Dusty 4 0 0.0 20.0 39.24 4.41 D D
DIS 098815 Barbora Berešová Gaston Z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022516 Monika Svatošová Goldie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008113 Radka Formanová Elat Hero Great Lady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059415 Veronika Grešáková Ambiente DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033316 Silvie Gunárová Fleriss Magic Inferno DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079815 Petra Kolegarová Tara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071012 Zuzana Novotná Aqua Limpia Locolindo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086509 Iva Rácová Eager Eagle Nice of you to Come Bye DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020911 Štěpánka Veselá Cik Cak Leneli DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048015 Barbora Vlachová Mája DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011715 Alice Drábková Elianne Balpoa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009116 Markéta Kristlová Dafne z České kotliny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067113 Nikola Rašplová Rokoko Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO