Cz En

Agility open L

  1. Datum: 09. 04. 2017
  2. Závod: Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 39.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 147.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 17
  10. Postupová rychlost: 3.77 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 090215 Jana Haberzettlová Ainii Ninuland 0 0 0.0 0.0 28.63 5.13
2 062413 Hana Vaníčková Henkie Z Boršova 0 0 0.0 0.0 32.43 4.53
3 096915 Pavlína Dohnalová Ida Emean Emiel Regis 0 0 0.0 0.0 35.49 4.14
4 065315 Lucie Náplavová Diamond Rose Anarinya 0 0 0.01 0.01 39.01 3.77
5 033214 Jana Šimerdová Milky Krásná louka 0 0 2.6 2.6 41.6 3.53
6 035414 Terezie Bečvářová Bárny Modrá pampeliška 0 0 4.52 4.52 43.52 3.38
7 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 1 0 0.0 5.0 28.55 5.15
8 083614 Petra Hamšíková Free Czech Imp 1 0 0.0 5.0 28.99 5.07
9 093414 Eva Neumannová Argee Z čertovy kazatelny 1 0 0.0 5.0 29.27 5.02
10 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 1 0 0.0 5.0 32.0 4.59
11 035515 Jana Němcová Darling Monty Anarinya 1 0 0.0 5.0 33.16 4.43
12 030710 Jana Němcová A3Ch Hendrix Kiaora 1 0 0.0 5.0 35.03 4.2
13 030316 Kateřina Marešová Claremon Clyde Aratinga 1 0 4.92 9.92 43.92 3.35
14 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat 2 0 0.0 10.0 29.82 4.93
15 062015 Michaela Táflová Lady 1 1 0.0 10.0 30.53 4.81
16 013413 Petra Škodová Monty 2 0 0.0 10.0 31.56 4.66
17 015012 Klára Jůdová Buddy Gold Premio 2 0 0.0 10.0 32.13 4.58
18 043613 Alena Kolářová Caffé Latte Old Tapis 2 0 0.0 10.0 32.75 4.49
19 091315 Jana Hladíková Niki 2 0 2.41 12.41 41.41 3.55
20 076413 Jitka Slánská Etologia Czech Imp 3 0 0.0 15.0 29.64 4.96
21 093614 Luboš Slavík Astor 2 1 0.0 15.0 32.12 4.58
22 011711 Libor Plášil Ace of Speedy Dream 2 1 0.0 15.0 33.27 4.42
23 000915 Jitka Slánská Flash Czech Imp 3 0 0.0 15.0 33.94 4.33
24 040411 Eva Chrastná Camelot Princess Noko Bohemia 0 0 15.72 15.72 54.72 2.69
25 053614 Josef Žák Cézar 2 1 0.82 15.82 39.82 3.69
DIS 062115 Barbara Malcová Pinocchio AknelTop DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017112 Michaela Hobzová Airin von Fagimo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 100515 Zuzana Kadeřábková Barbarella Regina Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015117 Eliška Chalupská Ultimate Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001317 Alena Kolářová Autumn Misty Morning Lufian DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075815 Šárka Schwarzová Alabama Gump Hardy origin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060915 Josef Honner Tula DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055913 Kristýna Matějková Crazy Heart Anarinya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081115 Pavel Košek Born To Run Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058015 Vladimír Tyle Eris DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003017 Denisa Olšáková Beyoncé Berbulu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083514 Lucie Bidlová Triss DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS