Cz En

Agility 2 (EO + MS družstva) L

  1. Datum: 28. 05. 2011
  2. Závod: Brno - 1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility
  3. Rozhodčí: Frühwirth, Otto (AT)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 62.0 s
  7. Délka: 169.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.02 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 35.81 4.72
2 029607 Martina Vaškebová Cindy Ayky 0 0 0.0 0.0 36.89 4.58
3 043106 Radovan Liška Amulet for luck od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 37.26 4.54
4 000507 Radana Růžičková A3Ch Cassidy Ayky 0 0 0.0 0.0 38.59 4.38
5 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 0 0 0.0 0.0 39.26 4.3
6 036406 Olga Edrová Atomic Djo od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 39.32 4.3
7 000407 Iva Kremláčková Cassis Ayky 0 0 0.0 0.0 39.94 4.23
8 029509 Pavla Vorlová Kara Nica Z Kovárny 0 0 0.0 0.0 40.09 4.22
9 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice 0 0 0.0 0.0 41.9 4.03
10 039309 Jan Smoček Jet Rider Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 37.06 4.56
11 014009 Martina Konečná Dost Dobrá Nirreterrit 1 0 0.0 5.0 38.7 4.37
12 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers 1 0 0.0 5.0 39.01 4.33
13 051310 Jakub Štýbr Putee Deabei 1 0 0.0 5.0 39.62 4.27
14 056508 Antonín Diviš Béďa Od Zlatonosné Říčky 1 0 0.0 5.0 41.94 4.03
15 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 1 0 0.75 5.75 42.75 3.95
16 006308 Jana Zvonková Sarah 0 1 3.2 8.2 45.2 3.74
17 000510 Jana Mikušková Adík Forever Drem 0 1 4.23 9.23 46.23 3.66
18 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás 2 0 0.0 10.0 38.05 4.44
19 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers 2 0 0.0 10.0 39.82 4.24
20 005411 Olga Edrová Best Choice Od Zlatonosné říčky 1 1 0.73 10.73 42.73 3.96
21 024207 Veronika Otýpková Daria 0 1 8.53 13.53 50.53 3.34
22 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 0 2 4.09 14.09 46.09 3.67
23 047510 Barbora Lerlová Ace To Win Tachyon 3 0 0.0 15.0 38.01 4.45
24 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké 2 1 0.0 15.0 39.15 4.32
25 004608 Eva Lačňáková Ey Energy Maeglin 0 2 5.09 15.09 47.09 3.59
26 061408 Bohuslav Přibyl Magnet Fitmin 4 0 0.0 20.0 39.71 4.26
27 008907 Eva Knapková Megy 2 1 7.31 22.31 49.31 3.43
DIS 041209 Stanislav Čechlovský Bella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014509 Hana Honsová Oskar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015510 Stanislav Nehyba Kid Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086109 Martin Uřičař Jatagan de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004407 Evžen Tikovský Aron von Schikall DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030708 Veronika Chadimová Wiky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025607 Martina Miková Brita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046909 Nikola Banotová A3Ch Jude Hrdlička DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS