Cz En

Agility S

  1. Datum: 08. 04. 2017
  2. Závod: Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend
  3. Rozhodčí: Mikkilä, Sari (FI)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 52.0 s
  6. Maximální čas: 104.0 s
  7. Délka: 186.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.58 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight 0 0 0.0 0.0 41.29 4.5
2 078213 Martina Slabová A3Ch Kalliope Daruspex Paleur 0 0 0.0 0.0 43.82 4.24
3 039811 Jan Smoček Fata Morgana Lukato Gold 0 0 0.0 0.0 44.07 4.22
4 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 0 0 0.0 0.0 45.17 4.12
5 067013 Eva-Žofie Hlinková Lolly Korym Bohemia 0 0 0.0 0.0 45.58 4.08
6 011913 Klára Velíková A3Ch Irish Coffee Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 45.7 4.07
7 003217 Daniela Borůvková Joan d´Arc Drofa 0 0 3.78 3.78 55.78 3.33
8 067612 Pavla Šolcová Zina Black z Vesničky u hranic 0 1 0.0 5.0 43.72 4.25
9 051513 Eliška Stocknerová Ketty 1 0 2.58 7.58 54.58 3.41
10 070614 Martin Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 1 1 0.0 10.0 47.05 3.95
11 085815 Michal Brabec Vilma 0 1 7.47 12.47 59.47 3.13
12 071412 Daniela Martinková Baldini Ricardo Bohemia 2 0 18.4 28.4 70.4 2.64
DIS 051915 Daniela Martinková Beny Ricardo Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090916 Veronika Stejskalová Simír DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086015 Karolína Tlapáková Keissi Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073815 Dita Hamouzová Isabel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021916 Denisa Sommerová Beloved Bumblebee Alien Life Form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087415 Hana Vrzalová Jenny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043508 Daniela Borůvková A3Ch Iris ze Sváškova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058809 Tomáš Ješke A3Ch Elita Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075411 Zuzana Pacáková Kind of Crazy Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050516 Iveta Trnková Kesi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075912 Václav Borůvka A3Ch Gréta Garbo Drofa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Dominika Gawińska Verte DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072415 Pavla Marková A3Ch Eliška - Arella Jikalu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066016 Lucie Frčková Lukáš DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS