Cz En

Jumping

  1. Datum: 08. 04. 2017
  2. Závod: Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend
  3. Rozhodčí: Mikkilä, Sari (FI)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 90.0 s
  7. Délka: 169.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.76 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy 0 0 0.0 0.0 35.2 4.8 V V
2 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 0 0 0.0 0.0 35.37 4.78 V V
3 071116 Kateřina Terčová A3Ch Libby Granting Pleasure 0 0 0.0 0.0 36.07 4.69 V V
4 Beata Luchowska LA3 Nilla 0 0 0.0 0.0 36.14 4.68 V V
5 039309 Jan Smoček Jet Rider Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 37.7 4.48 V V
6 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 0 0 0.0 0.0 38.2 4.42 V V
7 Klaudia Litwin NNL B'Lucky One "Look" 0 0 0.0 0.0 38.48 4.39 V V
8 082915 Jakub Dobiáš Quip Gulden Land 0 0 0.0 0.0 39.62 4.27 V V
9 051613 Rostislav Novotný Brian Valkar 0 0 0.0 0.0 42.12 4.01 V V
10 026211 Iveta Dobiášová Grumble RM Sting z Černobílých 0 0 2.94 2.94 47.94 3.53 V V
11 077711 Ivana Brabcová Beebee Preberry 0 0 4.61 4.61 49.61 3.41 V V
12 Beata Luchowska Shakti Se FF'lawless Malibu 1 0 0.0 5.0 33.78 5.0 V V
13 001116 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska 1 0 0.0 5.0 35.21 4.8 V V
14 085914 Pavla Dušková Hob Nob Jazz Chants 1 0 0.0 5.0 35.38 4.78 V V
15 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore 1 0 0.0 5.0 36.16 4.67 V V
16 084012 Michal Vokrouhlík Blue Rocket z Ohromujícího světa 1 0 0.0 5.0 36.96 4.57 V V
17 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 37.42 4.52 V V
18 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 38.71 4.37 V V
19 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce 4 0 0.0 20.0 37.33 4.53 D D
20 059415 Veronika Grešáková Ambiente 4 1 0.0 25.0 42.26 4.0 D D
21 085009 Jakub Dobiáš Indiana Jones Aibara 1 2 10.48 25.48 55.48 3.05 D D
DIS 003016 Sandra Mikscheová Hot Pink From Let´s Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020416 Veronika Huková Jamie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069415 Markéta Benediktová Rony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002816 Alena Kovácsová Nahuel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 092315 Tomáš Tvrz Becky od Libota DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021016 Gabriela Václavíková Amoletka Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031916 Monika Bystrianská Donnafugata Angheli Z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044612 Sandra Mikscheová A3Ch Dorotka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090416 Soňa Havlíčková Eylin Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000115 Lenka Řezníčková I Believe I Can Fly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088114 Sára Tkadlecová Alma Zvolský palouček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS