Cz En

Agility 4 (EO + MS družstva) M

  1. Datum: 28. 05. 2011
  2. Závod: Brno - 1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility
  3. Rozhodčí: Fried, Hans (AT)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 64.0 s
  7. Délka: 170.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.05 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 053009 Michaela Tejčková Badimban Malý pasáček 0 0 0.0 0.0 35.66 4.77
2 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 36.1 4.71
3 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona 0 0 0.0 0.0 36.28 4.69
4 002807 Michaela Kvapilová Verra ze Shetlandů 0 0 0.0 0.0 37.47 4.54
5 028405 Martina Vaškebová Sabastian z Černé hlásky 0 0 0.0 0.0 38.26 4.44
6 032505 Markéta Jahodová Lurdes Black Moravia Classic 0 0 0.0 0.0 38.76 4.39
7 029504 Adriana Slezáková A3Ch Timi 0 0 1.26 1.26 43.26 3.93
8 012404 Jana Zvonková A3Ch Henry 0 0 2.94 2.94 44.94 3.78
9 058208 Michaela Vokurková A3Ch Carneval Metuje 1 0 0.0 5.0 36.15 4.7
10 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 1 0 0.0 5.0 38.52 4.41
11 000406 Eliška Dolníčková Hiris Zwi-le-ro 1 0 0.0 5.0 41.02 4.14
12 029006 Monika Fantová Ornisia z Velzu 0 1 1.49 6.49 43.49 3.91
13 027009 Nikol Mrázová A3Ch Cleo Z Panství Offenheim 1 0 3.85 8.85 45.85 3.71
14 008709 Veronika Otýpková Bizzy 2 0 0.0 10.0 37.94 4.48
15 050808 Tereza Ťuláková Čipi 1 1 0.32 10.32 42.32 4.02
DIS 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052810 Milan Jirásek A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045310 Eva Knapková A3Ch Merlin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070109 Lucie Velanová Cora Val-Rico DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008306 Jana Zemková A3Ch No Comment z Ďáblovy Studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002305 Igor Beneš A3Ch Cerberus Kraken of Aura DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049708 Lukáš Ilkanič Cody Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035207 Venuše Kopřivíková A3Ch Aramis Amor Real DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 123300 Eva Lačňáková A3Ch Digger z Pískových Dolů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016708 Slávka Podmolová Destiny Success z Lorienu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048308 Marie Pumprlová Bax DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS