Cz En

Agility - Small

  1. Datum: 23. 04. 2017
  2. Závod: Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP)
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 78.0 s
  7. Délka: 173.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.6 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 084311 Arnošt Vojíř A3Ch Annie ze Šanovského parku 0 0 0.0 0.0 38.02 4.55 V V
2 093514 Tereza Loučná Gina 0 0 0.0 0.0 39.08 4.43 V V
3 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 0 0 0.0 0.0 40.07 4.32 V V
4 022310 Michaela Glossová Aimee Gee Runique 0 0 0.0 0.0 43.19 4.01 V V
5 058614 Renata Michajličenková Kiki 0 0 0.0 0.0 45.14 3.83 V V
6 081116 Natálie Šišovská Joyce Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 47.83 3.62 V V
7 037515 Pavla Kofrová Wedra Argus Mapel 0 0 2.78 2.78 50.78 3.41 V V
8 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight 1 0 0.0 5.0 35.85 4.83 V V
9 004911 Blanka Fričová A3Ch Bella Mia Beryllova krev 1 0 0.0 5.0 36.83 4.7 V V
10 065413 Pavel Henzl A3Ch Jessika 1 0 0.0 5.0 40.21 4.3 V V
11 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 1 0 0.0 5.0 41.4 4.18 V V
12 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan 1 0 0.0 5.0 46.96 3.68 V V
13 087015 Jana Chundeláková Ťapka 1 0 4.62 9.62 52.62 3.29 VD VD
14 046915 Dana Svobodová Ťapka 2 0 0.0 10.0 43.33 3.99 VD VD
15 071315 Lucie Suchanová Dior Kenneth Brilliant Bohemia 1 2 2.16 17.16 50.16 3.45 D D
16 033215 Alena Kuldová Corina Cor Micomi 1 1 25.34 35.34 73.34 2.36 BO BO
DIS 004712 Jana Mikulová Brinie Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051612 Pavel Henzl A3Ch Adélka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059214 Lenka Fürstlová Bungee Nexee z Elsameru DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Janina Kruse Killah von Shinbashi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021917 Barbora Loutocká A3Ch Faroth z Lorienu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Franziska Kratz Mats Fire in your Heart Princess de la Roses DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022210 Michaela Glossová A3Ch Asset Mojo Runique DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008314 Radomila Schmiedová A3Ch Lizy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050715 Ivana Neužilová Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008315 Dagmar Červinková Agility Airforce Od Svaté Lucie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Franziska Kratz Lias Stormy Wight`s Enjoy E`Lias DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042112 Helena Pomykaczová Molly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050507 Blanka Fričová A3Ch Babette Shandy Balambi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009915 Michaela Houserová Hailey JE-CU-B DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084211 Dana Vojířová Fatty Hop Trop DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072714 Monika Bejčková Botticeli Alessandro Maytay´s Minng DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS