Cz En

Jumping B (MS jednotlivci) M

  1. Datum: 29. 05. 2011
  2. Závod: Brno - 1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility
  3. Rozhodčí: Fried, Hans (AT)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 35.0 s
  6. Maximální čas: 53.0 s
  7. Délka: 159.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.54 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 058208 Michaela Vokurková A3Ch Carneval Metuje 0 0 0.0 0.0 32.71 4.86
2 050808 Tereza Ťuláková Čipi 0 0 0.0 0.0 33.13 4.8
3 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška 0 0 0.0 0.0 33.14 4.8
4 049708 Lukáš Ilkanič Cody Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 33.71 4.72
5 028405 Martina Vaškebová Sabastian z Černé hlásky 0 0 0.0 0.0 33.8 4.7
6 002807 Michaela Kvapilová Verra ze Shetlandů 0 0 0.0 0.0 33.96 4.68
7 035207 Venuše Kopřivíková A3Ch Aramis Amor Real 0 0 0.0 0.0 34.95 4.55
8 008709 Veronika Otýpková Bizzy 0 0 0.0 0.0 34.99 4.54
9 032505 Markéta Jahodová Lurdes Black Moravia Classic 0 0 0.07 0.07 35.07 4.53
10 016708 Slávka Podmolová Destiny Success z Lorienu Moravia 0 0 0.64 0.64 35.64 4.46
11 000406 Eliška Dolníčková Hiris Zwi-le-ro 0 0 1.29 1.29 36.29 4.38
12 029504 Adriana Slezáková A3Ch Timi 0 0 1.58 1.58 36.58 4.35
13 027009 Nikol Mrázová A3Ch Cleo Z Panství Offenheim 0 0 3.97 3.97 38.97 4.08
14 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia 1 0 0.0 5.0 31.91 4.98
15 123300 Eva Lačňáková A3Ch Digger z Pískových Dolů 1 0 0.0 5.0 33.62 4.73
16 012404 Jana Zvonková A3Ch Henry 0 0 5.04 5.04 40.04 3.97
17 008306 Jana Zemková A3Ch No Comment z Ďáblovy Studánky 1 0 1.01 6.01 36.01 4.42
18 070109 Lucie Velanová Cora Val-Rico 1 1 1.51 11.51 36.51 4.35
19 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 1 1 2.88 12.88 37.88 4.2
20 048308 Marie Pumprlová Bax 1 0 11.62 16.62 46.62 3.41
21 002305 Igor Beneš A3Ch Cerberus Kraken of Aura 1 1 13.85 23.85 48.85 3.25
DIS 052810 Milan Jirásek A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029006 Monika Fantová Ornisia z Velzu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053009 Michaela Tejčková Badimban Malý pasáček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045310 Eva Knapková A3Ch Merlin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS