Cz En

Jumping L

  1. Datum: 22. 04. 2017
  2. Závod: Rokycany - Rokycanská skočná
  3. Rozhodčí: Čištínová, Vladimíra (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 52.0 s
  6. Maximální čas: 93.0 s
  7. Délka: 198.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.81 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 081812 Martina Kučerová Cesy Vernika z Vysočiny 0 0 2.91 2.91 54.91 3.61
2 072513 Nella Semecká Cara Melca Koryfej 1 0 0.0 5.0 36.53 5.42
3 014215 Andrea Kobzová Bennet Temný onyx 1 0 3.6 8.6 55.6 3.56
4 081509 Marcela Sobotková Pretty Unique Z Kovárny 0 1 4.04 9.04 56.04 3.53
5 078814 Patricia Beran Amy 1 1 0.0 10.0 45.04 4.4
6 035016 Alena Čechurová Alois 1 1 3.39 13.39 55.39 3.57
7 043413 Radek Vandra Lucy 2 1 0.0 15.0 43.86 4.51
DIS 009616 Markéta Cibulková Idol Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075016 Martina Cibulková Debbie od Dupíků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046316 Kristýna Faltýnková Charlie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072216 Adéla Kykalová Best Will Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089416 Adriana Miláčková Coudy od Dupíků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038816 Andrea Špalková Quittar Rebel Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057915 Beáta Žemličková Abet Bacchus Bordó DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059712 Lenka Hlaváčková Sem DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037115 Dana Holíková Nessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078115 Ondřej Choc Django Hola Hopa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002816 Alena Kovácsová Nahuel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021014 Petra Kučerová Aussie Akim By Rihanna DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067113 Nikola Rašplová Rokoko Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090314 Radek Vandra Diamond Rose Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 311213 Ilona Machová Marty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033414 Renata Ďoubalíková Omen Star Aknel Top DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091115 Adéla Kobzová Dermont Jack Temný onyx DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077511 Nikola Rašplová Daysi Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020016 Nela Humlová Zuzanka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043515 Veronika Samková Alfi z Kordů Bo-Ry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065315 Lucie Náplavová Diamond Rose Anarinya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083415 Markéta Polívková Lara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059112 Zuzana Genderová Able Aimy od Cidliny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009116 Markéta Kristlová Dafne z České kotliny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002416 Hana Žihlová Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS