Cz En

AGILITY

  1. Datum: 01. 04. 2017
  2. Závod: Beroun - Sky Dog Cup
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 170.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.7 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark 0 0 0.0 0.0 36.34 4.68 V V
2 000015 Kristina Půdová Jasmine from Let's Border 0 0 0.0 0.0 36.54 4.65 V V
3 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 0 0.0 0.0 37.04 4.59 V V
4 001116 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska 0 0 0.0 0.0 37.07 4.59 V V
5 071116 Kateřina Terčová Libby Granting Pleasure 0 0 0.0 0.0 38.01 4.47 V V
6 048610 Jiří Svěchota A3Ch Feel Free Mintaka 0 0 0.0 0.0 38.23 4.45 V V
7 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 39.71 4.28 V V
8 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka 0 0 0.0 0.0 40.09 4.24 V V
9 011715 Alice Drábková Elianne Balpoa 0 0 0.0 0.0 40.23 4.23 V V
10 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera 0 0 0.0 0.0 42.37 4.01 V V
11 004217 Tereza Kropáčová Tessi 0 0 0.0 0.0 42.71 3.98 V V
12 055913 Kristýna Matějková Crazy Heart Anarinya 0 0 0.0 0.0 45.69 3.72 V V
13 082515 Eva Linková Ado by Breembark 1 0 0.0 5.0 36.25 4.69 V V
14 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 36.85 4.61 V V
15 Maruszczak Roman BARBARIAN FIGHTER Extreme Braveheart 1 0 0.0 5.0 38.05 4.47 V V
16 010112 Roman Linka A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky 1 0 0.0 5.0 39.24 4.33 V V
17 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei 1 0 0.0 5.0 39.83 4.27 V V
18 069415 Markéta Benediktová Rony 1 0 0.0 5.0 40.21 4.23 V V
19 077711 Ivana Brabcová Beebee Preberry 0 0 6.0 6.17 52.17 3.26 VD VD
20 026211 Iveta Dobiášová Grumble RM Sting z Černobílých 0 0 6.0 6.2 52.2 3.26 VD VD
21 007112 Miroslav Ludík A3Ch Aramis Black Ear Dog-rose Hill 2 0 0.0 10.0 38.81 4.38 VD VD
22 081416 Eliška Dolníčková Ajay Bajlo 2 0 0.0 10.0 42.71 3.98 VD VD
23 000915 Jitka Slánská Flash Czech Imp 1 1 0.0 10.0 45.94 3.7 VD VD
24 057316 Kateřina Burdová Cayenne Clever Fox 3 0 0.0 15.0 35.57 4.78 VD VD
25 007312 Markéta Husáková Little Kiss Aibara 3 0 0.0 15.0 41.39 4.11 VD VD
26 043612 Michaela Nováková Daisy 1 1 8.0 18.27 54.27 3.13 D D
27 080712 Adéla Benešová By Way Alkyra 2 1 4.0 18.51 49.51 3.43 D D
DIS 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015016 Michal Krejčí BC Fran at Tachyon Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Olszewska Olga TIGRA Misty Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Maruszczak Roman FLAGRANT DELIRE de Loubajac DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 100515 Zuzana Kadeřábková Barbarella Regina Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Domaszewicz Robert Daiquiri z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057813 Edita Macibobová Ace Manthy Prague DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071515 Dominika Kohoutová According To Wish Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068012 Šárka Vajcová Keepsake Wendevick DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056511 Lenka Březnová Chant OF Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090215 Jana Haberzettlová Ainii Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078115 Ondřej Choc Django Hola Hopa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072314 Marie Skalická Ella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034810 Dana Beitlová A3Ch Angua Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085009 Jakub Dobiáš Indiana Jones Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kłobukowska Ola Once Again Yuca My Queen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061414 Petra Jindrová Come Back Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036314 Karolína Válová Arrow Ace Jessvera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003012 Lucie Krejčí Arlynn at Tachyon Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058015 Vladimír Tyle A3Ch Eris DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076413 Jitka Slánská Etologia Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010514 Alena Krejčová Eternal Zen Tachyon Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082915 Jakub Dobiáš Quip Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004317 Lucie Krejčí Yuma´s Yuppi vom Dänishen Wohld DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021114 Marcela Hašlerová Avalanche Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS