Cz En

Agility 4 Ju

  1. Datum: 30. 04. 2017
  2. Závod: Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 37.02 s
  6. Maximální čas: 74.04 s
  7. Délka: 170.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.59 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 082714 Lucie Petirová Hiccup From Let's Border 0 0 0.0 0.0 36.51 4.66 V V
2 021216 Tereza Pálová Kyilea Darley Arabian 0 0 0.73 0.73 37.75 4.5 V V
3 030715 Alena Frimmelová A3Ch Dante od Suché hory 0 0 1.96 1.96 38.98 4.36 V V
4 046414 Markéta Klevarová Chaney ze Skalistých hor 0 0 2.11 2.11 39.13 4.34 V V
5 091115 Adéla Kobzová Dermont Jack Temný onyx 0 0 3.49 3.49 40.51 4.2 V V
6 011316 Magdalena Bradáčová Asia Dream of Ares 1 0 0.0 5.0 35.25 4.82 V V
7 013816 Lucie Miláčková Kinder Floyd Darley Arabian 1 0 0.0 5.0 36.53 4.65 V V
8 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei 0 1 0.2 5.2 37.22 4.57 V V
9 057614 Eliška Hornofová Frisco-Finn Navi Island 1 0 2.44 7.44 39.46 4.31 VD VD
10 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka 2 0 0.0 10.0 33.65 5.05 VD VD
11 000516 Adéla Havlíčková Azulay Ninuland 2 0 0.0 10.0 34.13 4.98 VD VD
12 087715 Kateřina Kolářová Phoenix Night Fury 0 1 7.42 12.42 44.44 3.83 VD VD
13 086512 Nikola Mrvová Sára 1 1 3.05 13.05 40.07 4.24 VD VD
14 030515 Monika Kuchařová A3Ch Bessy 0 2 3.16 13.16 40.18 4.23 VD VD
15 042014 Vratislava Zdrubecká Almond Red Viking Pearl 2 0 4.09 14.09 41.11 4.14 VD VD
16 048015 Barbora Vlachová Mája 0 2 4.7 14.7 41.72 4.07 VD VD
17 039410 Magdalena Bradáčová A3Ch Elza Fešák 1 1 7.22 17.22 44.24 3.84 D D
18 045814 Anežka Štihlová Farro Od Knínické studánky 2 1 2.75 17.75 39.77 4.27 D D
19 023616 Martin Jánoš Edward the Vampire Banataj Wind 3 1 0.94 20.94 37.96 4.48 D D
20 028815 Lenka Ztratilová Accer Black Mirabell 2 1 7.66 22.66 44.68 3.8 D D
21 038615 Kateřina Kolářová Thomas 3 1 6.41 26.41 43.43 3.91 BO BO
22 025314 Lenka Ztratilová Mirabell Daraskár 3 2 19.31 44.31 56.33 3.02 BO BO
DIS 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062316 Markéta Klevarová A little Ariel White Carpathians DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086513 Adéla Řeholová Amber Sky Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027914 Hana Kejzlarová Sam DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036314 Karolína Válová Arrow Ace Jessvera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067515 Lucie Jirmanová Argo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000116 Lucie Petirová Alpha Omega Frui Vita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077515 Hana Kejzlarová Tobi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032514 Eliška Hrůzová Železník z Karlova Hrádku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047914 Martin Machala Fine Day Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO