Cz En

Jump NE L

  1. Datum: 30. 04. 2017
  2. Závod: Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2017
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 37.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 154.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.16 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Magdalena Ziolkowska Mawr 0 0 0.0 0.0 27.87 5.53
2 007112 Miroslav Ludík A3Ch Aramis Black Ear Dog-rose Hill 0 0 0.0 0.0 29.28 5.26
3 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 30.89 4.99
4 059313 Markéta Černá Nella 0 0 0.0 0.0 32.61 4.72
5 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka 0 0 0.0 0.0 32.71 4.71
6 051111 Irena Kadlecová By the Request Diandra 0 0 0.0 0.0 34.0 4.53
7 053913 Zdeňka Šafaříková Credit to Diandra 0 0 2.02 2.02 39.02 3.95
8 035016 Alena Čechurová Alois 0 0 3.37 3.37 40.37 3.81
9 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land 1 0 0.0 5.0 27.77 5.55
10 021511 Jan Kadlec Granada Chocolate Frances 1 0 0.0 5.0 28.61 5.38
11 Magdalena Ziolkowska Hetton Grant Bohemia Alke 0 1 0.0 5.0 31.21 4.93
12 024612 Monika Džuganová Artush In Love Slobberchops 1 0 0.0 5.0 32.22 4.78
13 Magdalena Ziolkowska Turk Mawlch 0 1 0.0 5.0 33.87 4.55
14 078814 Patricia Beran Amy 0 1 0.0 5.0 34.04 4.52
15 069614 Tereza Killichová Feebee z Tau'ri 1 0 0.0 5.0 34.2 4.5
16 084416 Miroslav Považan Aamos Gulden Land 0 1 0.0 5.0 35.44 4.35
17 010215 Markéta Stehlíková Missty 0 1 0.38 5.38 37.38 4.12
18 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 2 0 0.0 10.0 27.68 5.56
19 061414 Petra Jindrová Come Back Koryfej 2 0 0.0 10.0 29.7 5.19
20 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 1 1 0.33 10.33 37.33 4.13
21 085316 Zbyněk Pípal Cesy Vernika z Vysočiny 0 0 10.57 10.57 47.57 3.24
22 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 1 0 9.29 14.29 46.29 3.33
23 051909 Alena Pecháčková Bart Bartova Lípa 2 1 0.0 15.0 36.46 4.22
24 043413 Radek Vandra Lucy 2 1 0.21 15.21 37.21 4.14
25 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera 2 1 4.06 19.06 41.06 3.75
26 009216 Kateřina Kaderová Liberty Emily Bohemia 3 1 0.0 20.0 36.32 4.24
27 099115 Kateřina Maříková Felicity Emily Bohemia 1 1 11.36 21.36 48.36 3.18
DIS 071716 Hana Křížová Kessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009616 Markéta Cibulková Idol Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075016 Martina Cibulková Debbie od Dupíků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064316 Tomáš Huml Affra Beauty Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059716 Monika Jacenková Jitřenka Kogito Easter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058615 Monika Hrdinová Arya Beneficium Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087316 Nikola Demeterová Gray Fullbuster Anne's Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021017 Jaroslava Kudrová Agile Ayrton Lucky Aussies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009116 Markéta Kristlová Dafne z České kotliny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013016 Sarah Mottlová Dolce & Gabbana Rhoderick Sodar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045412 Alena Pecháčková Ajša Z Ginina Mirošovského podbrdí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029413 Jaroslava Kudrová Quickstep Dancer z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034810 Dana Beitlová A3Ch Angua Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010217 Magdalena Kolářová Jackie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031016 Hana Kopalová Animace Lerbynn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072216 Adéla Kykalová Best Will Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090314 Radek Vandra Diamond Rose Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021217 Renata Vilikovská Roxy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037115 Dana Holíková Nessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019912 Ilona Liebichová Eks DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087916 Radomír Hošta Baloo Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS