Cz En

Agility Ne L L

  1. Datum: 30. 04. 2017
  2. Závod: Olomouc - Nové Sady - Jarní PsíHrátky
  3. Rozhodčí: Kirik, Ivana (SI)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 51.0 s
  6. Maximální čas: 77.0 s
  7. Délka: 192.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.76 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 34.33 5.59
2 051515 Darie Dytrychová A3Ch Shadow of Aire Magic Zira 0 0 0.0 0.0 35.28 5.44
3 Olga Kwiecień BARBARIAN FIGHTER Extreme Braveheart 0 0 0.0 0.0 36.28 5.29
4 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 0 0.0 0.0 36.3 5.29
5 Olga Kwiecień FLAGRANT DELIRE de Loubajac 0 0 0.0 0.0 43.26 4.44
6 005612 Lenka Šulíková A3Ch Cool Mint Blossom Garden´s 1 0 0.0 5.0 38.57 4.98
7 017616 Eva Maděrová Born To Fly Crazy Sun 0 1 0.0 5.0 38.73 4.96
8 086815 Michaela Vyhlídalová Daisy 0 1 1.54 6.54 52.54 3.65
9 068413 Markéta Půdová Deisy Meggan Bohemia 2 0 0.0 10.0 37.54 5.11
10 067811 Miroslava Brücknerová Pepina 1 2 0.0 15.0 46.54 4.13
11 Magdalena Kasprzyk Master Jah Jah 3 1 0.0 20.0 39.83 4.82
12 031316 Lenka Blachová Daenerys Arctic shine 3 1 2.84 22.84 53.84 3.57
DIS 089014 Lucie Argalášová Budweiser Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049016 Eva Maděrová All Inclusive Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 096315 Hana Zemánková ml. Iris Irma z Henrisaru DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044616 Jaroslava Cardová Yura Akumulator DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091215 Veronika Dostálová Ace In the hole Lovenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Bożena Ludwig Banshee Love Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036416 Patricie Pěgřimonová Dex Sannaro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027814 Lenka Blachová Beroemde Orlith Esaber DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077115 Aleš Němec Bolt Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080316 Veronika Urbášková Ad Astra Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043516 Lenka Šulíková Zulu Velox Crur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Robert Domaszewicz Daiquiri z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013217 Pavel Šablatura Bomani Kirk Dark Side Legion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010516 Monika Táborská Chelly Bombastic Carcassonne Tolugo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008813 Lucie Argalášová Baby Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086614 Ludmila Urbášková Dashka Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS