Cz En

Jumping III Medium

  1. Datum: 30. 04. 2017
  2. Závod: Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 164.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.35 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 050414 Petra Sekerová Agi Bestagility 0 0 0.0 0.0 30.53 5.37 V V
2 066914 Miroslava Mihoková Mesi 0 0 0.0 0.0 30.92 5.3 V V
3 001416 Markéta Šulcová Nesquik Black Neraka 0 0 0.0 0.0 31.69 5.18 V V
4 010715 Denisa Kopicová Damian z Lomu ve skále 0 0 0.0 0.0 31.87 5.15 V V
5 054515 Hana Hradská Intrigued Bazaar´s 0 0 0.0 0.0 34.35 4.77 V V
6 040414 Kateřina Břízová Brave Jeremy Anarchia 0 0 0.0 0.0 34.8 4.71 V V
7 013216 Tereza Vaverová Joyful Jeffrey Starring Moravia 0 0 0.0 0.0 34.98 4.69 V V
8 022609 Markéta Šulcová A3Ch Agent Flip Goraiko 0 0 0.0 0.0 36.45 4.5 V V
9 057716 Renata Novotná Action Bumi Jump Jett Team 0 0 0.0 0.0 37.66 4.35 V V
10 048613 Jana Traxmandlová Aura z Minického hradiště 0 0 0.0 0.0 42.57 3.85 V V
11 070914 Tereza Martišová Back in love Abby Youwentis 1 0 0.0 5.0 31.14 5.27 V V
12 097515 Jana Kopřivová Mon Chéri Starring Moravia 1 0 0.0 5.0 33.13 4.95 V V
13 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas 1 0 0.0 5.0 33.14 4.95 V V
14 004517 Aneta Obrusníková Kehely McPotter´s Creek´s 0 1 0.0 5.0 33.25 4.93 V V
15 044714 Věra Trnková Archico Alien Life Form 1 0 0.0 5.0 34.15 4.8 V V
16 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki 0 1 0.0 5.0 36.02 4.55 V V
17 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost 0 1 0.0 5.0 36.64 4.48 V V
18 038914 Jitka Lukeslová A3Ch Silver Monty 0 1 0.0 5.0 37.03 4.43 V V
19 041816 Marie Sedláková Because I Love You Vivacious Diamonds 3 0 0.0 15.0 47.59 3.45 VD VD
20 081315 Jana Mikulová Akord Srdeční záležitost 2 1 8.07 23.07 57.07 2.87 D D
DIS 043414 Romana Novosádová Culík Ze Stehelčevského statku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073116 Jana Šebestová Over the Moon Starring Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067716 Věnceslava Šlechtová Ruda z Derže DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074812 Tereza Vaverová Quency Boy Braunkönigin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049013 Michaela Mruvčinská Rikki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Cunderlikova Dana Grippen von Schnappi Schnapp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063616 Michal Melounek Amazing Dream Jump Jett Team DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019216 Lenka Tittlová Lexie Mecseki Bundás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018816 Irena Hofmanová Helen of Troy Of Darkness DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058616 Anna Štěpánková Francis Fantazia Brown DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084115 Jana Traxmandlová Edgar z Falenky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026615 Alena Krejčová Afrodité Happy Vision DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034616 Tomáš Ješke Norma Jean Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034111 Eliška Mayerová Beníto Blue od Naděje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073011 Miroslava Mihoková A3Ch Ennie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS