Cz En

Jumping_3

  1. Datum: 01. 05. 2017
  2. Závod: Jičín - Prvomájové závody Jičín
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 34.0 s
  6. Maximální čas: 68.0 s
  7. Délka: 136.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 0 0 0.0 0.0 25.97 5.24
2 Leszek Kalisz CHERRY 0 0 0.0 0.0 26.65 5.1
3 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat 0 0 0.0 0.0 28.53 4.77
4 093414 Eva Neumannová Argee Z čertovy kazatelny 0 0 0.0 0.0 28.75 4.73
5 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 28.92 4.7
6 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy 0 0 0.0 0.0 28.98 4.69
7 074611 Martina Hodková Tiffany Diandra Rockin K's 0 0 0.0 0.0 29.48 4.61
8 008112 Jitka Šámalová A3Ch Mazlik 0 0 0.0 0.0 30.85 4.41
9 018912 Martina Černá Hollywood Black Asocjacja 0 0 0.0 0.0 32.26 4.22
10 003915 Markéta Adam Nothing Is Impossible 1 0 0.0 5.0 25.7 5.29
11 083614 Petra Hamšíková Free Czech Imp 1 0 0.0 5.0 25.97 5.24
12 081115 Pavel Košek Born To Run Czech Fan 1 0 0.0 5.0 27.86 4.88
13 077414 Martina Novotná Cluster Buster Koryfej 1 0 0.0 5.0 28.78 4.73
14 076413 Jitka Slánská Etologia Czech Imp 1 0 0.0 5.0 29.39 4.63
15 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny 1 0 0.0 5.0 30.32 4.49
16 021710 Kamila Pilnáčková Jenny 1 0 0.0 5.0 31.65 4.3
17 056713 Adéla Lustyková Reklama Alarm Beskyd 1 0 0.0 5.0 32.11 4.24
18 Klaus Polligkeit Winez 0 0 10.02 10.02 44.02 3.09
19 012717 Miroslav Grim Foxy z Chotyně 2 0 0.0 10.0 28.53 4.77
20 083514 Lucie Bidlová Triss 1 1 0.0 10.0 32.75 4.15
21 100515 Zuzana Kadeřábková Barbarella Regina Dai Muratori 1 1 0.0 10.0 33.49 4.06
22 087116 Hana Veselá Endy 0 0 10.95 10.95 44.95 3.03
23 071314 Eva Nováková Bobi Queen of Garden 1 1 3.5 13.5 37.5 3.63
24 056810 Zuzana Tvrzníková Balda ze Staroměstských vrchů 0 2 5.01 15.01 39.01 3.49
25 004212 Eva Nováková A-Berta Queen of Garden 1 2 4.73 19.73 38.73 3.51
26 033214 Jana Šimerdová Milky Krásná louka 1 0 19.11 24.11 53.11 2.56
27 076414 Renata Šikolová Beast Master Queen of Garden 4 2 2.16 32.16 36.16 3.76
DIS 051416 Martina Hodková Delilah Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Leszek Kalisz GOYA DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000715 Kamila Pilnáčková Fram Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Klaus Polligkeit Kora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023917 Jana Radoberská Bella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034314 Marcela Červená Fleur Těchlovice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090215 Jana Haberzettlová Ainii Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060812 Kamila Pilnáčková Della Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000915 Jitka Slánská Flash Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087814 Lýdie Urbanová Nice Fidget Bohemia Patrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013214 Petra Vyplelová Hugg Astra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS