Cz En

AGILITY

  1. Datum: 14. 05. 2011
  2. Závod: Lysá nad Labem - Superpes 2011 + Bull Cup + Pohár NO
  3. Rozhodčí: Glöcknerová, Alice (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 51.0 s
  6. Maximální čas: 92.0 s
  7. Délka: 180.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.53 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 005907 Jana Sasková A3Ch Carrera Rapida Black Chevers 0 0 0.0 0.0 35.32 5.1 V V
2 Sajkowska Anna Wermut Dart 0 0 0.0 0.0 36.08 4.99 V V
3 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka 0 0 0.0 0.0 36.56 4.92 V V
4 005611 Kateřina Klapková Caysie 0 0 0.0 0.0 44.5 4.04 V V
5 030309 Hana Vaníčková Arny Czech Imp 0 0 0.0 0.0 50.14 3.59 V V
6 044110 Milada Králová Apolenka Od Petrské brány 0 0 4.0 4.08 55.08 3.27 V V
7 056508 Antonín Diviš Béďa Od Zlatonosné Říčky 1 0 0.0 5.0 35.32 5.1 V V
8 Bryzek Hanna Bambi Z Lhotecke linie 1 0 0.0 5.0 37.06 4.86 V V
9 005509 Romana Hanousková František Superpes 1 0 0.0 5.0 37.84 4.76 V V
10 063309 Michaela Nováková Foolish Bree Hardy Horde 0 1 0.0 5.0 37.93 4.75 V V
11 037305 Eva Neumannová Bobeš 0 1 0.0 5.0 39.26 4.58 V V
12 017007 Petr Kopecký Crim Darley Arabian 1 0 0.0 5.0 39.49 4.56 V V
13 013211 Jana Sasková A3Ch Baby Czech Imp 0 1 0.0 5.0 46.6 3.86 V V
14 019009 Bořivoj Šimek Ange White Face Gasko Prim 0 1 0.0 5.0 46.72 3.85 V V
15 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice 1 1 0.0 10.0 38.49 4.68 VD VD
16 003010 Veronika Šetková Lupeš 2 0 0.0 10.0 41.08 4.38 VD VD
17 047009 Anežka Šedivá Jespo 0 2 0.0 10.0 47.23 3.81 VD VD
18 035110 Jana Pacovská Joko Ono zur Riegelfeste 1 1 1.0 11.28 52.28 3.44 VD VD
19 004410 Michaela Bařinková Ben z Kunštátského panství 0 1 7.0 12.19 58.19 3.09 VD VD
20 015709 Šárka Urbanová A3Ch Terri 2 1 0.0 15.0 39.18 4.59 VD VD
21 006711 Petra Hekelová Coddy od Tazzyna 0 1 11.0 16.49 62.49 2.88 D D
22 054710 Lucie Langerová Barcy black Wilwarin 3 1 0.0 20.0 41.79 4.31 D D
23 037906 Romana Hanousková Hermiona Majorův mlýn 4 0 0.0 20.0 49.18 3.66 D D
DIS 023410 Radka Karčová Bert DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006308 Jana Zvonková Sarah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038008 Gabriela Vlachová Žužla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038910 Lenka Kohoutková Kessy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058610 Veronika Hornychová Tequila DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002908 Tereza Kalvová Wilderforce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020011 Veronika Kováříková Abbigalle Stín lesa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054710 Lucie Langerová Barcy black Wilwarin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004010 Petr Kopecký Bonny Boy Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035910 Lucie Langerová Captain Cook z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026510 Miroslava Kolínská Hurley Bohemia Jaronela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006511 Michaela Štemproková Caynne of Bohemia Balada DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021511 Jan Kadlec Granada Chocolate Frances DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026410 Miroslava Kolínská Black-Donar Šumbarský pramen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088809 Yveta Součková Clever Lady od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS