Cz En

JUMPING

  1. Datum: 14. 05. 2011
  2. Závod: Lysá nad Labem - Superpes 2011 + Bull Cup + Pohár NO
  3. Rozhodčí: Glöcknerová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 68.0 s
  7. Délka: 177.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.42 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 005907 Jana Sasková A3Ch Carrera Rapida Black Chevers 0 0 0.0 0.0 34.49 5.13 V V
2 Bryzek Hanna Bambi Z Lhotecke linie 0 0 0.0 0.0 35.37 5.0 V V
3 003010 Veronika Šetková Lupeš 0 0 0.0 0.0 39.51 4.48 V V
4 006308 Jana Zvonková Sarah 1 0 0.0 5.0 33.61 5.27 V V
5 056508 Antonín Diviš Béďa Od Zlatonosné Říčky 1 0 0.0 5.0 35.0 5.06 V V
6 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka 0 1 0.0 5.0 37.78 4.69 V V
7 004010 Petr Kopecký Bonny Boy Hardy Horde 0 1 0.0 5.0 38.29 4.62 V V
8 013211 Jana Sasková A3Ch Baby Czech Imp 0 1 2.0 7.21 42.21 4.19 VD VD
9 063309 Michaela Nováková Foolish Bree Hardy Horde 2 0 0.0 10.0 33.69 5.25 VD VD
10 037305 Eva Neumannová Bobeš 2 0 0.0 10.0 35.75 4.95 VD VD
11 015709 Šárka Urbanová A3Ch Terri 1 1 2.0 11.99 41.99 4.22 VD VD
12 058710 Barbora Škarnitzlová Amazing Joy od Čeníčka 0 2 3.0 13.47 43.47 4.07 VD VD
13 026510 Miroslava Kolínská Hurley Bohemia Jaronela 0 1 9.0 14.01 49.01 3.61 VD VD
14 030309 Hana Vaníčková Arny Czech Imp 0 0 14.0 14.02 54.02 3.28 VD VD
15 017007 Petr Kopecký Crim Darley Arabian 2 0 7.0 17.32 47.32 3.74 D D
16 038910 Lenka Kohoutková Kessy 1 2 6.0 21.25 46.25 3.83 D D
17 004410 Michaela Bařinková Ben z Kunštátského panství 0 1 17.0 21.68 56.68 3.12 D D
18 006511 Michaela Štemproková Caynne of Bohemia Balada 1 2 11.0 25.8 50.8 3.48 D D
DIS 019009 Bořivoj Šimek Ange White Face Gasko Prim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026410 Miroslava Kolínská Black-Donar Šumbarský pramen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023410 Radka Karčová Bert DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088809 Yveta Součková Clever Lady od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038008 Gabriela Vlachová Žužla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047009 Anežka Šedivá Jespo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005611 Kateřina Klapková Caysie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058610 Veronika Hornychová Tequila DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005509 Romana Hanousková František Superpes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002908 Tereza Kalvová Wilderforce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Sajkowska Anna Wermut Dart DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038605 Antonín Diviš A3Ch Ash Tachyon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006711 Petra Hekelová Coddy od Tazzyna DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020011 Veronika Kováříková Abbigalle Stín lesa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054710 Lucie Langerová Barcy black Wilwarin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054710 Lucie Langerová Barcy black Wilwarin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035910 Lucie Langerová Captain Cook z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035110 Jana Pacovská Joko Ono zur Riegelfeste DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044110 Milada Králová Apolenka Od Petrské brány DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021511 Jan Kadlec Granada Chocolate Frances DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS